راهنماي خريد لوازم ورزشي و تناسب اندام

بهترين برنامه لاغري و تناسب اندام

راهنمای خرید لوازم ورزشی و تناسب اندام

در بخش زیبایی و تناسب اندام سایت کافه دستیار، به دنبال این هستیم تا به صورت طبیعی، بدون صرف هزینه زیاد، بدون مصرف دارو و فقط با ورزش کردن ، بهتر کردن سبک زندگی و تغذیه ی مناسب در کوتاه ترین زمان به تناسب اندام ایده آل خودمان برسیم و مهم تر اینکه بتوانیم این زیبایی به دست آمده را حفظ کنیم.

بهترین برنامه ، برنامه ای است که خودتان تنظیم می کنید. هیچ کس به اندازه ی شما به استعداد ، توانایی ها ، محدودیت ها و زمانی که در اختیار دارید ، آگاه نیست.

 ما در این راه به عنوان مربی و فردي با سابقه در کنار شما خواهيم بود. ارائه برنامه سلامتي و تناسب اندام ، رژيم لاغري ، مشاوره برای خرید لوازم ورزشی ،معرفي سبک هاي زندگي موفق و آشنا کردن شما با افرادي که به لاغري و تناسب اندام ايده آل خود رسيده اند ، هدف اصلي ما در اين بخش از سايت کافه دستيار خواهد بود. ما در کنار شما هستيم و تجربيات مربيان فيتنس و متخصصان رژيم لاغري را براي شما بيان خواهيم کرد.

راهنمای خرید لوازم ورزشی، از مهم ترین بخش های سایت کافه دستیار هست. اگه به دنبال خرید لوازم ورزشی هستید، توصیه می کنيم سری به مطلب 5 نکته ساده برای خرید لوازم ورزشی و حفظ تناسب اندام بزنيد و از اين مطالب نيز استفاده کنيد.

تمرکز ما بيشتر بر روي برنامه تناسب اندام بانوان خواهد بود، براي بانوان خانه دار، بانوان کارمند ، براي خانم هاي دانشجو و بانوهاي ميانسال و عزيزان سالمند هم سعي مي کنيم متناسب با شرايط و سبک زندگي خودشان ، افراد موفق را معرفي کنيم تا با شيوه زندگي اين افراد موفق بيشتر آشنا شده و براي ايده گرفتن و راهنمايي بتوانند از سبک زندگي آن ها استفاده کنند.

اما معیارهای تناسب اندام یا همان فیتنس چیست؟

فيتنس و تناسب اندام

برای تناسب اندام، پنج معیار وجود دارد:
(1) ترکیب و استایل بدن
(2) انعطاف پذیری
(3) قدرت عضلانی
(4) استقامت عضلانی
(5) استقامت قلبی تنفسی
با توجه به این پنج معیار و با توجه به ساختار فیزیکی خانم ها و آقایان ، سعی میکنیم روش ها و ورزش های مناسب هر گروه را معرفی کرده و برای داشتن تناسب اندام دلخواه شما ، به عنوان راهنما در کنارتان باشیم.لازم به ذکر هست که خرید وسایل ورزشی با کیفیت و با قیمت مناسب دغدغه همیشگی ورزشکاران بوده و هست.اگر تصمیم دارید در خانه ورزش کنید و یا به باشگاه بروید، انتخاب لوازم ورزشی مناسب برای شما بسیار مهم خواهد بود. از کفش ورزشی گرفته تا کش پیلاتس در تمرین ورزشی شما تاثیرگذار خواهد بود.
سعی می کنیم در بخش وبلاگی کافه دستیار و در بخش زیبایی و تناسب اندام بهترین راهنمای خرید لوازم ورزشی را نیز ارائه دهیم. این راهنما به شما کمک می کند تا باکیفیت ترین لوازم ورزشی را با قیمت مناسب تهیه کنید.
برای بخش مشاوره لاغری شکم ، بیشترین تمرکز ما بر روی رژیم غذایی سالم به عنوان رژیم درمانی خواهد بود در واقع ما میخواهیم آسان ترین و ارزان ترين راه برای تناسب اندام را به شما پیشنهاد کنیم .

پیش شرط های تناسب اندام

هر برنامه ای را که بخواهيد اجرا کنيد ، چند پيش شرط مهم براي آن وجود دارد. اگر بخواهيد در خانه ورزش کنید و يا ترجيح مي دهيد در باشگاه و زير نظر مربي به تناسب اندام ايده آل خود برسيد، به هر حال باید اين پيش شرط ها را رعايت کنيد.

لوازم ورزشي و تناسب اندام

برنامه ریزی بر اساس زمان:

برنامه بايد قابل اجرا باشد ، زماني را که در روز مي توانيد براي انجام فعاليت فيزيکي اختصاص دهيد و براي انجام رژيم لاغري در اختيار داريد را تعيين و براي آن برنامه ريزي کنيد.معمولا در ابتدا زمان بندي دقيق امکانپذير نيست ولي با انجام مداوم برنامه ، زمان مورد نياز براي اجراي برنامه ،به دست خواهد آمد.

تغذيه مناسب و رژيم درماني:

براي به دست آوردن زيبايي بدن و وزن ايده آل خودتان ، بايد کمي در رژيم غذايي خود تغيير مثبت ايجاد کنيد و به سمت رژيم غذايي کم چرب تر حرکت کنيد.تغذیه مناسب و تاثیر آن در خوش استایلی را دست کم نگیرید، هر چه قدر غذای شما سالم تر باشد، بدن شما شادابی و نشاط بیشتری احساس خواهد کرد.براي اين کار مي توانيد از مشاوره رژيم لاغري و تناسب اندام نیز استفاده کنيد.

تغذيه و تناسب اندام
ورزش و سبک زندگي

تغيير سبک زندگي با ورزش منظم و مداوم :

حتي اگه به وزن ايده آل هم برسيد ، براي داشتن بدن ورزيده و عضلاني و ورزشکاري و براي سم زدايي از بدن حتما بايد برنامه ورزشي داشته باشيد و آن را اجرا کنيد.از نظر علمي دو نوع سن براي افراد وجود دارن، سن تقويمي که بر اساس سال تولد تعيين مي شود و سن بيولوژيکي که شاخصي براي نشان دادن سلامت بدن و وضعيتي است که بدن شما در آن قرار دارد.ممکن هست شما 40 ساله باشيد ولي به خاطر سبک زندگي خوبي که داريد مثل تناسب اندام خوب ، رژيم غذايي مناسب و ورزش منظم، سن بيولوژيکي شما 20 ساله باشد و يا برعکس به خاطر کم تحرکي و رژيم غذايي ناسالم ، استرس محيطي و … با داشتن سن تقويمي 35 ، بدن شما سن بيولوژيکي 50 داشته باشد.
يکي از شاخص هاي مهمي که روي کاهش سن بيولوژيکي بدن تاثير مستقيم دارد ، همين سلامتي و تناسب اندام هر فرد است.
حتما در مورد ورزش هايي که مناسب تناسب اندام هستند و قابل اجرا در منزل هم باشند ، صحبت خواهد شد. در مورد ابزار مناسب براي فيتنس در خانه نيز مفصل صحبت خواهیم کرد.

سبک زندگي شاد را براي خود و خانوادتان انتخاب کنيد .

هيچوقت حس وحال خوب زندگي شاد را با چيز ديگري عوض نکنيد. داشتن تعادل در همه ي بخش هاي زندگي به نفع شماست. با حفظ سلامتي و تناسب اندام بيشتر از همه ، خودتان راضي تر خواهيد بود چون زيبايي و خوش استايل بودن هميشه در زندگي ما تاثير دارد.وقتي به عنوان عضو دوست داشتني خانواده ،سالم باشيد و به سلامت خود ارزش قائل باشيد قطعا زندگي شادتري در کنار ساير اعضاي خانواده را تجربه خواهيد کرد.

برنامه سلامتي و تناسب اندام رايگان
خريد لوازم ورزشي و ورزش در خانه

باشگاه خانگي داشته باشيد:

لوازم ورزشي در خانه

حتما يک بخش از خانه را به عنوان باشگاه خانگي در نظر بگيريد. تجهيزاتي مثل کفش ورزشي،زيرانداز ورزشي(مت)،حلقه لاغري شکم ، طناب ، تردميل ، دمبل و … را در خانه داشته باشيد و استفاده از آن ها را در برنامه تناسب اندام خود بگنجانيد.زيبايي و تناسب اندام زماني حاصل مي شود که تمام عضلات به حدي از سفت شدن و قدرت عضلاني رسيده باشند.
براي خريد لوازم ورزشي مي توانيد سري به ديجي کالا بزنيد، علاوه بر تخفيف کالا در جشنواره ها مي توانيد با خواندن نظرات مخاطبين از بين چند فروشنده، فروشنده معتبر را انتخاب کنيد.

هميشه به دنبال يادگيري باشيد و خودتان با خواندن کتاب هاي ورزشي و رژيم درماني ، جستجو در اينترنت (البته به شرط استفاده از مطالب سايت هاي معتبر) ، با ديدن فيلم هاي آموزشي و … سبک زندگی خود را به روز تر و سالم تر کنید.

 

تناسب اندام بانوان

کلام آخر:

اینکه هر برنامه ای برای اثر بخش بودن باید تداوم داشته باشد، کارهایی که ادامه دار هستند ، حتی اگر کوچک باشند ، در مقایسه با کارهای بزرگ ولی مقطعی نتیجه بهتری را به امغان خواهند آورد. از نتایج ورزش کردن و سبک زندگی سالم علاوه بر خوش استایلی می توان به منظم شدن و عادت کردن به انجام کارهایی که در ابتدا سخت به نظر می رسند، اشاره کرد.

انجام دادن کارها به صورت گروهی نتیجه بهتری دارد و ورزش کردن هم همینطور است.ورزش هایی که به صورت گروهی انجام می شوند،در روحیه فرد تاثیر دارند و باعث افزایش اراده او برای ادامه فرایند ورزش کردن خواهند شد.ولی اگر به هر دلیلی نمی توانید گروهی ورزش کنید، هیچ اشکالی ندارد، شما بسیاری از کارهای بزرگ را به تنهایی انجام داده اید، پس این کار را هم به خوبی انجام خواهید داد.البته ما نیز در کنار شما هستیم.
اگر در زمینه تناسب اندام، خرید لوازم ورزشی، رژیم غذایی و … سوالی داشتید، می توانید با ما در میان بگذارید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن