راهنمای خرید

10 مدل مانتو شلوار اداری جذاب

مدل مانتو شلوار اداری

انتخاب یک مدل مانتو شلوار اداری شیک در میان مدل‌های بسیار و متنوع موجود در بازار، از مهمترین دغدغه‌های خانم‌های کارمند محسوب می‌شود. مانتو ادرای برای یک خانم، یکی از مهمترین پوشش‌ها بوده و برای انتخاب آن مولفه‌های بسیاری وجود دارد؛ از جمله سایز، نوع اندام فرد، رنگ پوست، قد و … که اگر در انتخاب مدل مانتو مد نظر قرار گرفته شود؛ می‌تواند تاثیر بسازیی در ظاهر فرد داشته باشد.

که البته ما در مقاله جامع راهنمای خرید مانتو شلوار ادرای به خوبی این موارد را برای شما بیان کرده‌ایم و در این مقاله 10 مدل جذاب مانتو ادارای را به شما معرفی می‌کنیم که شما به راحتی بتوانید مدل مانتو شلوار اداری خود را با توجه به نیازتان انتخاب کنید.

مدل مانتو شلوار اداری برای خانم های با قد کوتاه

مدل‌های خاصی از مانتو برای خانم‌های با قد کوتاه وجود دارد. این دسته از خانم‌ها باید به سمت مدل مانتو شلوار اداری که قد آنها را کشیده‌تر نشان می‌دهند بروند و در انتخاب مدل مانتو شلوار ادرای خود بسیار دقت داشته باشند. مانتو اداری راه راه می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای این خانم‌ها باشد؛ چراکه به دلیل وجود خط‌‌های عمودی، قد شخص را بلندتر نشان می‌دهد.

این خانم‌ها نباید از مانتو با قد بلند استفاده کنند؛ چراکه می‌تواند قد آنها را کوتاهتر از حد خود نشان دهد. همینطور باید توجه داشت که مانتو اداری گشاد نیز می‌تواند علاوه بر کوتاه بودن آنها را چاق نیز جلوه دهد. پس بهترین گزینه انتخاب مانتو‌های تنگ و سایز خود بدن آنهاست

مدل مانتو شلوار اداری شماره 1 مناسب برای افراد با قد کوتاه

مدل مانتو شلوار اداری

مدل مانتو شلوار اداری شماره 2 مناسب برای افراد با قد کوتاه

10 مدل مانتو شلوار اداری

مدل مانتو شلوار اداری برای خانم های چاق

برای خانم‌های چاق مدل مانتو شلوار اداری مناسب می‌تواند مانتوهایی با سایز مناسب خود شخص باشد. چراکه انتخاب یک مانتو اداری تنگ تنها باعث چاق دیده‌تر شدن فرد می‌شود و هیچگونه جذابیتی برای تیپ فرد ایجاد نخواهند کرد. همنیطور مانتو اداری با خط راه راه افقی نیز باعث پهن‌تر دیده شدن شخص می‌شود و مناسب افراد چاق نیست.

گاهی بسیاری از خانم‌ها در قسمت مختلف خود بجز شکم، دارای اندام ایده ال هستند. برای چنین خانم هایی بشدت توصیه می‌شود از مانتو اداری چپ و راستی استفاده کنند تا شکمشان کوچکتر دیده شود و همینطور بهتر است از مانتو اداری ساده بدون پلی و چین استفاده کنند؛ چرا که شکم را برجسته‌تر جلوه می‌دهند و مناسب خانم‌های چاق نیستند.

مدل مانتو شلوار اداری شماره 3 مناسب افراد چاق

10 مدل مانتو شلوار اداری جذاب

مدل مانتو شلوار اداری شماره 4 مناسب افراد چاق

ماتو شلوار اداری

مدل مانتو شلوار اداری شماره 5 مناسب افراد با شکم برجسته

مدل مانتو شلوار اداری

مدل مانتو شلوار اداری شماره 6 مناسب افراد با شکم برجسته

مدل مانتو شلوار اداری شماره 7 مناسب افراد شکم برجسته

مانتو شلوار اداری

مانتو اداری برای خانم‌های با بالا‌‌تنه کوچک

برخی از خانم‌ها به طور خاص بالاتنه کوچکی دارند و به دنبال مدل مانتو اداری هستند که سایز بالاتنه آنها را بزرگتر نشان داده و شکل ظاهری مناسب‌تری داشته باشند.

این دسته از خانم‌ها برای ایجاد تعادل بین بالاتنه و پایین تنه خود باید توجه داشته باشند که از مانتو اداری با رنگ‌های روشن و همینطور طرح‌های کوچک و تزیینات ساده در قسمت یقه مانتو اداری خود استفاده کنند. همینطور این خانم‌ها بهتر است که هنگام سفارش مانتو اداری از شلوار‌های تک‌رنگ و ساده استفاده نمایند.

مدل مانتو شلوار اداری شماره 8 مناسب افراد با بالاتنه کوچک

مدل مانتو شلوار اداری

مدل مانتو شلوار اداری شماره 9 مناسب افراد با بالاتنه کوچک

10 مدل مانتو شلوار اداری جذاب

مانتو رسمی برای خانم‌های قد بلند

هنگام انتخاب مانتو  اداری برای خانم‌های با قد بلند، باید مدل‌هایی را انتخاب کنید که بلندیشان تا زانوی شما باشد؛ چراکه مانتوهای خیلی کوتاه و یا خیلی بلند برای این افراد برازنده نیست.

انتخاب مانتو اداری یک رنگ انتخاب مناسبی برای این خانم‌ها نیست چرا که باعث بلندتر شدن قد آنها می‌شود. در نتیجه استفاده از رنگ متفاوت حین انتخاب مانتو اداری باعث متانسب تر دیده شدن قد آنها خواهد شد. همینطور بهتر است از مانتو اداری خیلی کوتاه استفاده نکنند، که باعث بلند‌تر دیده شدن پاهای آنها نشود.

مدل مانتو شلوار اداری شماره 10 مناسب افراد با قد بلند

مانتو شلوار اداری

سخن پایانی...

انتخاب یک مانتو اداری مناسب با محیط کار همواره یک مسئله بسیار حائز اهمیت می‌باشد و همانطور که در مقاله 10 مدل جذاب مانتو اداری مناسب گفته شد، هنگام انتخاب یک مانتو اداری بهتر است که به موارد گفته شده در این مقاله دقت کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

 همینطور در مقاله راهنمای خرید مانتو شلوار اداری به طور مفصل راجع به چگونگی خرید مانتو اداری مناسب برای شما مطالب مفیدی را بیان کرده‌ایم.

برچسب ها

fatemeh golkhorami

من فاطمه گل خرمی هستم، فارق التحصیل مهندسی نرم افزار و فعال در حوزه گرافیک؛ به تازگی وارد عرصه سئو شدم و بشدت به این حوزه علاقه مند هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن