راهنمای خرید لپتاپراهنمای خرید

خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ دغدغه خریداران حرفه ای

خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ تمایز میان دو برتر

مقدمه :

سلام امیدوارم حال دلتون خوب باشه.

در این مقاله راهنمای خرید لپتاپ میخوایم به یکی از مهم ترین دغدغه های خریداران لپتاپ ، علی الخصوص کسانی که بین خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو دچار مشکل شده اند بپردازیم.

ما در این مقاله راهنمای خرید لپتاپ سعی کردیم با در نظر گرفتن کلیه مدل های این دوبرند ، نتیجه گیری کلی رادر مجموع ، به زبانی ساده خدمت شما عزیزان اراِیه کنیم.

اگر شما هم قصد خرید لپتاپ در گذشته یا حال را داشته اید ، قطعا بعد از کلی جست و جو و تحقیق  از افراد و فروشگاه های مختلف ، بین دو برند برتر و پرفروش موجود در بازار ایران یعنی ایسوس و لنوو دچار سردرگمی شده اید و دو راهی سختی را تجربه کرده اید، پس این شما و این هم سورپرایز امروز کافه دستیار…!

در این مقاله راهنمای خرید لپتاپ با مطالعه نظرات کاربران در سایت ها و مجلات مختلف، بررسی تجربیات استفاده آنها و استفاده از  نکته نظرات بهترین و حرفه ای ترین فروشندگان لپتاپ کشور، سعی شده است با زبانی بسیار ساده و روان، بهترین ، منطقی ترین و کامل ترین نتیجه به شما ارائه شود. حالا به نظر شما، خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو؟! 

به نظر شما کدامیک از این دوبرند پرفروش و محبوب می تواند گزینه مناسبتر و صحیحتری جهت خرید باشد؟ 

مطمون هستیم اگر این مقاله راهنمای خرید لپتاپ را تاآخر با دقت بخوانید ، نکات خیلی کلیدی و ظریفی را متوجه خواهید شد که به راحتی می توانید در برابر کسانی که  این سول را از شما می پرسند ،به راحتی پاسخگو باشید…

آنچه ما در این مقاله مطالعه خواهیم کرد :
  Add a header to begin generating the table of contents
  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و خرید لپتاپ گیمینگ و مقایسه لپتاپ گیمینگ و لنوو

  شاید شما هم حدس زده باشید که منظور ما از این تیتر چیست! ممکن است کشور تولید کننده این دو برند ملاک خرید  برخی از خریداران لپتاپ باشد، به همین دلیل در مرحله اول لازم است تا کمی در مورد کشور مبدا تولید کننده و  برخی از دلایل اختلاف قیمت این دو غول صنعتی جهان صحبت کنیم.

  ایسوس یا ایسوستک ، برندی است که توسط چهار مهندس حرفه ای با سابقه کار در کمپانی ایسر تاسیس شده است. مبدا اصلی این برند شهر تایپه در کشور تایوان است.

  لنوو کمپانی رایانه ای چینی و چند ملیتی دیگری است که مبدا آن شهر پکن در چین است ، اما نکته اصلی و وجه تمایز این برند نسبت به ایسوس که عمدتا نادیده گرفته می شود این است که، محصولات این برند تحت لیسانس IBM آمریکا تولید می شوند. به عبارتی دیگر رد پای کیفیت، تکنولوژی و ظرافت محصولات آمریکایی را می توان در محصولات این برند مشاهده کرد.

  شاید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر قیمت پایین لپتاپ های لنوو را نسبت به هم رده های ایسوس نشانه ای برای عدم کیفیت و اصالت این برند درمقابل برند رقیب خود برداشت کنید ،اما باید گفت این قیمت پایین دلایل زیادی دارد که مهم ترین آن ها رقابت قیمتی است که برند های برتر دنیا با هم دارند.

  لنوو به دلیل پایین بودن دستمزد کارگران و مالیات ها در کشور چین  و به جهت  فروش جهانی  بیشتر می تواند ،محصولات خود را با قیمت های کمتر و مناسب تری ( در اکثر مدلها ) به بازار عرضه کند .

  لارم به ذکر است این قیمت پایین را نباید دلیل بر بی کیفیتی یا عدم کارایی محصولات این برند نسبت به برند دیگر دانست، بلکه تجربه بسیاری از کاربران ثابت کرده است که لنوو در برخی از مدل ها عملکرد بهتری  از خود نشان می دهد.البته نباید هوشمندی ، کیفیت و تکنولوژی تایوان را هم در ساخت لپ تاپ دست کم گرفت…!

  در کل میتوانیم با مقایسه دقیق تمام مدل های حال حاضراین دوبرند ، کیفیت محصولات لنوو را ( در مجموع ) بالا تر از ایسوس دانست.

   

  نبرد چین و تایوان و لنوو یا ایسوس و خرید لپتاپ لنوو یا ایسوس و خرید لپتاتپ ایسوس و خرید لپتاپ

  "خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ قیمت مناسب تر یا جنگ تبلیغاتی ؟"

  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، وقتی نظر فروشندگان و مغازه داران را می پرسیم اکثرا پیشنهاد به خرید ایسوس میکنند. دلیل این پیشنهادات و گارد گرفتن فروشنگان، تسهیلات و اعتبارات مالی بیشتر شرکت ایسوس به فروشندگان و گاها به تبلیغ کننندگان محصولات این برند، تبلیغات رسانه بیشتر و محسوس تر ایسوس نسبت به لنوو است .

  در حقیقت می توان گفت در اکثر اوقات ، فروش محصولات ایسوس منافع بیشتری برای فروشندگان دارد. اما روش تبلیغاتی و تشویق مخاطب به خرید در لنوو کاملا متفاوت است و می توان گفت با پیشنهاد قیمت مناسب و مقرون به صرفه تر،تاثیر روانی بیشتری بر ذهن خریدار جهت خرید لپتاپ های برند خود می گذارد.

  در واقع اگر بخواهیم برداشت خودمان را بگوییم، هر کمپانی راه منحصر به فرد و متفاوتی را برای تبلیغات و فروش محصولات خود انتخاب کرده؛ لنوو با تاثیر روانی قیمت مناسب تر بر ذهن خریدار و ایسوس با ارائه تسهیلات و پورسانت های بیشتر به فروشندگان کاری می کنند که فروشندگان، خرید محصولات برند ایسوس خود را به خریداران پیشنهاد کنند.

  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و مقایسه برند ایسوس و بنوو

  "خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ برندی که تمام انتظارات گیمر ها را برآورده می کند!"

  لنوو و ایسوس هر دو از تولید کنندگان برتر لپتاپهای گیمینگ هستند و رقابت شدیدی در این زمینه دارند. نباید این نکته را نادیده گرفت که ایسوس در زمینه تولید لپتاپ های گیمینگ در دنیا یکه تازی میکند و کمتر برندی دیده می شود تا بتواند با سری G لپتاپ های ایسوس رقابت کند.

  بهترین عملکرد سری گیمینگ در کنار طراحی فوق العاده این سری، همان مجموعه کاملی است که یک گیمر به آن نیاز دارد و تمام انتظارات او را برطرف میکند. قدرت فن مناسب جهت خنک کنندگی لپ تاپ ، پردازش بالاتر و رابطه کاربری سریع تر را می توان وجه برتری سری گیمینگ ایسوس نسبت به لنوو دانست.

   البته نباید از  مقایسه لپتاپ های گیمینگ این دو برند در مطلب بالا ، بی کیفیت بودن سری گیمینگ لنوو را برداشت کنید؛ ولی به هرحال در یک مقایسه کلی می توان گفت ایسوس سری گیمینگ بی نقص تر و کاملتری را به گیمرها ارائه می دهد.

  لپتاپ گیمینگ و خرید لپتاپ گیمینگ و مقایسه لپتاپ گیمینگ و خرید لپتاو لنوو یا ایسوس و خرید لپتاپ

  "خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ تنوع لنوو یا تعهد ایسوس در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش؟!"

  هر دو این شرکت ها تنوع و تعهد بالایی را در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان دارند، اما شرکت هایی که لنوو را گارانتی می کنند تعدد و تنوع بیشتری را دارا هستند و فضای رقابتی بین این شرکت ها زیاد است . ( از نظر میزان هزینه ، مدت و کیفیت گارانتی )

  اما درباره ایسوس می توان گفت ،  با وجود تعداد شرکت های کمتر، شرکت های با تعهد بیشتری این محصولات را گارانتی می کنند و در نتیجه مسولیت بیشتری نسبت به خدمات پس از فروش محصولات و جلب نظر مشتریان پس از خرید محصول دارند و خیال مشتری پس از خرید لپتاپ های  ایسوس از بابت حفظ حقوق مشتری ، راحت تر است.

  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ دغدغه خریداران حرفه ای

  "خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ نبردی بدون برنده در سخت افزار!"

  هر دو این شرکت ها رم، کارت گرافیک و سی پی یو خود را از تولید کنندگان دیگر شرکت ها تهیه می کنند و این چیزی نیست که محصول  بومی و یا انحصاری کمپانی خودشان باشد و ما بتوانیم این نکته را وجه تمایزی در مقایسه این دو کمپانی بزرگ در نظر بگیریم. هردو این کمپانی ها محصولات سخت افزاری خود را از شرکت های معتبر و با سابقه مثل NVIDIA , IntelSamsung   و… خریداری می کنند.

  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و راهنمای خرید لپتاپ

  "خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو ؛ سرمایه گذاری کم هزینه و پربازده در زمان با انتخاب هوشمندانه"

  شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که سرمایه گذاری در خرید لپتاپ به چه معناست و یا ما چه منظوری می توانیم داشته باشیم .

   منظور ما از سرمایه گذاری در اینجا ، سرمایه گذاری شما بر روی یکی از مهم ترین سرمایه های زندگی تان هست؛ بله، درست حدس زدید؛ سرمایه عمر و زمان.  همه ما لحظات ناخوشایندی را تجربه کرده ایم که زمانی که در اوج کار نیازمند مدت زمان بیشتر شارژ دهی لپتاپ هستیم ، باتری لپتاپ ما تمام می شود و یا حتی ممکن است کار ما را دچار اختلال سازد.

  ممکن است که همه ما تجربه این را داشته باشیم که شارژ شدن لپتاپ ما را در گوشه ای از خانه یا محل کار اسیر می کند.  لنوو ( در برخی مدل ها ) با باطری های قدرتمندش این امتیاز را به شما می دهد که تا بیش از ده ساعت از استفاده لپتاپ تان لذت ببرید و بی نیاز از شارژر باشید. قطعا ایسوس هم در این زمینه عملکرد مناسبی داشته است اما در یک جمع بندی کلی میبینیم لنوو یک سر و گردن بالا تر است.

  خرید لپتاپ و خرید لپتاپ لنوو و عمر باتری لپتاپ و بهترین باتری لپتاپ و خرید لپتاپ با باتری خوب

  نتیجه گیری :

  خب دوستان عزیز به آخر محتوا راهنمای خرید لپتاپ رسیدیم؛

  در نهایت و در مجموع باید نظر خودمون را دررابطه با مقایسه اجمالی و کلی این دو برند ارایه بدیم؛ قطعا بدیهی است که انتخاب نهایی برای خرید هرکدامیک از برند های مقایسه شده ، بر عهده خودتان است.

  ” اما باتوجه به مجموع نظراتی که مطالعه و بررسی شده اند می توان این نتیجه گیری را انجام داد که ، برای افرادی که لپتاپی با رابطه کاربری خانگی ، عمومی و حتی حرفه ای مد نظر دارند ، برند لنوو می تواند گزینه مقرون به صرقه تری جهت خرید باشد. اما در طرف مقابل برای افراد گیمر و یا افرادی که به صورت تخصصی لپتاپی را خریداری می نمایند ، لپتاپ های ایسوس می توانند گزینه جذاب تری جهت خرید باشند.”

  امیدوارم از مطالبی که در مورد راهنمای خرید لپتاپ گذاشته شد استفاده برده باشید و برای شما بزرگواران مفید واقع شده باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از بقیه اطلاعات و مقالات موجود  برروی وبسایت کافه دستیار دیدن فرمایید.

  امیدوارم دغدغه خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو، که یکی از شایع ترین سوالات خریداران لپتاپ است ، برای شما برطرف شده باشد.

  به امید فردایی روشنتر ، با انتخاب هوشمندانه امروز…

  با نظرات و کامنتهای ارزشمندتون روشنگر مسیر ما باشید، سپاس از حسن توجه همه شما.

  اینجا کافه دستیاره ، با ما همراه باشید…

  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و راهنمای خرید لپتاپ
  خرید لپتاپ و خرید لپتاپ لنوو و عمر باتری لپتاپ و بهترین باتری لپتاپ و خرید لپتاپ با باتری خوب
  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و خرید لپتاپ گیمینگ و مقایسه لپتاپ گیمینگ و لنوو
  خرید لپتاپ ایسوس یا لنوو و خرید لپتاپ و راهنمای خرید لپتاپ
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن