راهنمای خرید

180درجه افزایش درآمد با برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب سایت یکی از جذابترین ، درامد زاترین و پایه ای ترین شغل ها در دنیاست.بطوریکه صاحبان کسب و کار ها ، فروشگاه های کوچک و بزرگ، دیجیتال مارکتر ها ، استارتاپ ها و حتی رستوران ها هم به برنامه نویسی سایت و برنامه نویس نیاز پیدا میکنند.

 از این رو در عصر حاضر به یکی از پر در امدترین شغل ها در ایران و در دنیا تبدیل شده که در ادامه با هم به نقاط منحصر به فرد برنامه نویسی سایت که میتواند راه کسب درامد مطمئن ، خوب و پایداری را به شما نشان دهد اشنا میشویم.

برنامه نویسی سایت ؛ نیاز کسب و کار ها

رمز موفقیت کسب و کار های امروزی چیست؟ حتی کسب و کار های قدیمی برای بقا در بازار قابت محصول به چه چیزی روی آورده اند؟ متخصصان برای معرفی خود و فریلنسر ها برای بازاریابی کار خود به چه چیزی روی می اورند؟ استارتاپ ها موفقیت خود را مدیون چه چیزی هستند؟

 جواب همه ی این سوال ها طراحی وب و برنامه نویسی وب هست.

اکثرا در موارد فوق نیازی حیاتی به سایت و ارائه ی محصولات و خدمات خود از طریق فضای دیجیتال و فضای وب حس میشود؛بطوریکه اگر یک کسب و کار محصول خوبی هم داشته باشد اما  از  سایت مناسبی بهره مند نباشد کسب و کار آن محکوم به شکست میشود .

 این ها همه دلیلی بر اهمیت برنامه نویسی سایت و نیاز کسب و کار ها و افراد مختلف به برنامه نویس است طوریکه این نیاز سبب درامد خوب مطمئن و پایدار برنامه نویسان شده است.

طراحی وب ؛ چرا برنامه نویسی؟!

برای طراحی وب پلتفرم هایی بوجود امده اند تا کار را  راحت کنند اما آیا باعث کم شدن ارزش کار و  درامد برنامه نویسان سایت میشود؟آیا درامد طراحی وب با این دو یکی است؟

 پاسخ کاملا روشن است. مطمئنا برنامه نویس سایت و  کسی که سایت را با برنامه نویسی طراحی میکند و خروجی منحصر به فردی ارائه میدهد از درامد بالاتری برخوردار است.این تفاوت درامد به حدی به چشم می اید که میشود به راحتی تفاوت هایی را با اختلاف 6 برابری دست مزد دید.

کار برنامه نویس سایت برای کارفرما ها مورد توجه تر بوده و برای داشتن یه سایت خوب و منحصر به فرد با امنیت بالا حاضرند قرارداد های خوبی با برنامه نویسان عقد کنند.

برنامه نویسی سایت رشته مناسب و پولساز برای ورود به بازار کار

معمولا کسانی که تازه قصد ورود به بازار کار را دارند این دغدغه همیشه  همراهشان است که رشته ای که با ان وارد بازار کار میشوند از همان اول درامد مناسبی برایشان به ارمغان بیاورد و تحت تاثیر تازه کار بودن قرار نگیرند.

از طرفی موضوع دیگری که ذهن افرادی که تازه میخواهند وارد بازار کار بشوند را مشغول میکند این است که رشته ی مورد نظر خود را در اینده نیز بتوانند ادامه دهند و حتی اگر این رشته را ادامه ندادند این رشته برای کار اینده و دائمی ایشان مفید باشد؛

باید گفت که برنامه نویسی سایت کار ارزشمندیست که خروجی کار شما میتواند این نداشتن سابقه را جبران کند و کسری درامدی که در سایر رشته بخاطر نداشتن سابقه خواهید داشت معمولا میتواند در برنامه نویسی سایت اتفاق نیوفتد و در امد شروع کار نسبت به سایر رشته های کاری دیگر بهتر باشد.

اما آیا برنامه نویسی وب میتواند شغلی دائمی باشد؟آیا برنامه نویسی وب ب روی کار فرد در اینده تاثیر مثبتی دارد؟

همانطور که در پارگراف های بالا اشاره کردیم این کار در امد مناسبی دارد و میتوان از ان به عنوان کار دائمی هم نام برد از طرفی این رشته  دارای وجهه ی اجتماعی خوب و مناسب است و اینکه رشته ی جذابیست.

تاثیرات مفید این رشته برروی شغل هارا در پاراگراف های بالا توضیح دادم اما تاثیر برنامه نویسی وب بر روی کار و اینده ی کاری فرد؛فرض کنید شما علاقه به بازار یابی داشته باشید یا از علاقه مندان به مدیریت باشید ممکن است به دیجیتال مارکتینگ علاقه داشته باشید و یا سئو و اخبار ان را دنبال کنید.

حتی اگر شما علاقه به رستوران و رستوران داری هم داشته باشید میتوانید تاثیرات مفید برنامه نویسی وب را ببینید،برای بازاریابی در قرن بیستم نیاز به سایت و طراحی منحصر به فرد ان هست،یک مدیر برای توسعه کسب و کار خود و برای یکپارچه سازی کارمندان مطمئنا به برنامه  سایت نیاز پیدا میکند.

پایه ای ترین چیز در دیجیتال مارکتینگ داشتن یک سایت خوب هست و حالا در اجتماع میبینیم که حتی رستوران هایی که به فضای وب ورود کرده اند رونق خوبی وارد کسب و کارشان شده.پس برنامه نویسی وب دراینده بسیار میتواند برای شما راهگشا باشد.

طراحی وب

برنامه نویسی سایت ؛ خیلی دور ، خیلی نزدیک

این جمله ممکن است به ذهنتان بیاید که بدون برنامه نویسی وب هم ممکن است ادامه داد. سایت را با پلتفرم های اماده طراحی کرد. یا اصلا یادگرفتن برنامه نویسی سایت لزومی دارد؟

مسلما چیزی که شما با برنامه نویسی ممکن است خلق کنید میتواند برای شما به مراتب درامد بیشتری را حاصل کند.اما حالا اگر برنامه نویسی وب را ندانیم و با کد زدن اشنا نباشیم چه میشود؟ تسلط نداشتن به برنامه نویسی سایت گاهی منجر میشود به کنترل نداشتن برروی سایت؛مشکلاتی که رفعشان نیاز به یک برنامه نویس تخصصی دارد.

که در این صورت شما میتوانید با ادن دستمزدی به یک برنامه نویس سایت(دستمزدی که اگر خودتان مسلط بر برنامه نویسی وب بودید نباید پرداخت میکردید یا اینکه دستمز به خودتان برای رفع اشکال پرداخت میشد.)این مشکلات را باید حل کنید.

خیلی از مواقع کار فرما ممکن است خروجی که شما از طریق پلتفرم های اماده تحویلشان بدهید مورد تاییدشان نباشد یا از شما بخواهند که تغییرات مدنظرشان را درسایت بدهید و درصورت نتوانستن و ادامه ی این روند باید بگم مقدار درامد زیادی را ازدست میدهید!

آموزش برنامه نویسی سایت؛سرمایه گزاری ،هزینه،دوره ها، دغدغه ها

سوالی که به ذهن همه در ابتدای خرید یک دوره می اید این است که ایا این هزینه را بدهم یا نه؟ ایا پول را خرج این دوره بکنم یا نه؟!

سوداور ترین سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی خود است.نکته ای که در اینجا باید اشاره کرد این است که شما پولی را که بابت یک دوره اموزشی میپردازید در واقع ان را خرج نمیکنید بلکه ان را سرمایه گذاری میکنید که میتواند بازده چندین برابر به شما بدهد.

بخصوص در برنامه نویسی وب که شما در اینده ارزش این سرمایه گذاری را به عینه خواهید دید.اما چه دوره آموزشی؟ در ورود به بازار کار دوچیز  بیشتر از همه به چشم می اید:مدرک و  رزومه. حتی قبلتر از ان چیزی که باید در دوره اموزش داده شود باید به طور عملی هم توسط دانشجویان اجرا شوند تا اینکه دانشجویان پس از پایان این دوره مطالب را به خوبی فرا گرفته باشند.

 دوره ی اموزشی ای که به این موارد توجه داشته باشد مسلما دوره مردنظر ماجهت فراگیری این دانش است.

آموزش برنامه نویسی وب سایت بدون پیش نیاز ؛ نکته مهم

به مورد دیگری که باید در انتخاب دوره مورد نظر دقت کرد نداشتن پیش نیاز است. خیلی از دوره هایی که برگزار میشوند ممکن است دوره هایی خوبی باشند اما نیاز به اطلاعاتی دارن که دانشجو باید قبل از شروع دوره ان ها را فرا گرفته باشد.

 اینطور دوره ها هرچقدر هم دوره های خوبی  باشند باز هم نمیتوانند برای کسانی که تازه میخواهند وارد این رشته بشوند و تازه قصد ورود به بازارکار را دارند مفید باشند.

پس اینکه آموزش برنامه نویسی وب سایت بدون پیش نیاز باشد و یا به قولی اموزش برنامه نویسی وب سایت از صفر باشد برای کسانی که تازه میخواهند وارد بازار کار شوند و اطلاع چندانی ندارند بخصوص دانشجویان بسیار مهم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن