راهنمای خرید لباس راحتی زنانه

  Add a header to begin generating the table of contents

  5 راهکار اساسی درخرید اینترنتی لباس راحتی زنانه

  لباس راحتی هر لباسی است که ما درآن احساس آرامش و رهایی داشته باشیم .

  حتما برای شما هم پیش آمده که از خودتان بپرسید چه لباسی در خانه بپوشم که در عین حال که بسیار راحت وسبک و انعطاف پذیر است، خیلی شیک و تمیز و با نشاط باشد که هم خودتان از راحتی و آراستگی آن لذت ببرید و هم اعضای خانواده از انرژی مثبت شما احساس خوبی را در کنار شما تجربه کنند .

  برای اینکه بتوانیم لباس راحتی خوب و مناسب از هر جهت تهیه کنیم باید چند اصل اساسی را هنگام خرید رعایت کنیم .

  اصولی که در زیر آمده میتواند به عنوان یک راهنمای خرید لباس راحتی زنانه برای شما باشد.

  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه
  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه

  1.     هیچ چیز مثل رنگ لباس روح و روان شما را تحت تاثیر قرار نمیدهد.

  رنگ ها معانی و انرژی های خاصی دارند و شاید بتوان گفت وقتی حال خوشی ندارید با یک تغییر رنگ کوچک در لباستان میتوانید احوال خودتان را عوض کنید . دنیای لباس های راحتی زنانه از طرح ها و رنگهای زیبایی تشکیل شده و این امکان را در اختیار ما قرار داده که از رنگ های مختلف استفاده کنیم . 

  این نکته را فراموش نکنید که هر چقدر از رنگ های متنوع تر، شاد تر و قوی تر در لباس های راحتی و خانگی استفاده کنید حس بهتری را در آن لباس تجربه خواهید کرد سعی کنید رنگ لباس های راحتی را متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کنید و از رنگ هایی که چهره ی شما را کدر، بی روح و بی رمق نشان میدهد جداً خودداری کنید.

  مقاله بهترین انتخاب برای رنگ لباس خانگی را بخوانید .

  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه
  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه

  2.    جنس لباس راحتی باید جان آدم را نوازش کند.

   

  معمولا لباس هایی که در خارج از منزل و در فضا های رسمی میپوشیم سرسخت تر و شق و رق تر هستند و و در ترکیب آنها از پارچه های محکم تر و مقاوم تر استفاده میشود ولی در لباس های راحتی با توجه به اینکه در زمان استراحت و در یک فضای صمیمی تر و خودمانی تر استفاده میشود معولا پارچه های سبک تر و لطیف تر به کاربرده میشود . 

  ازآنجا که پوست بدن نیاز به تنفس دارد بهتر است از لباس هایی که در آن از الیاف مصنوعی مثل پلی استر استفاده شده پرهیز کنید . بهترین جنسی هایی که برای لباس راحتی شیک زنانه پیشنهاد میشود نخ ، نخ پنبه و خانواده ی این نوع از الیاف است که هوا به راحتی از منافذ آن عبور میکند . حتی در فصل های سرد سال هم استفاده از لباس های راحتی گرمتر با همین جنس پارچه توصیه می شود.

   اما یک نکته را فراموش نکنید که لباس های راحتی زنانه در عین حال که باید راحت و لطیف و سبک باشند نباید خیلی گشاد و آویزان به نظر بیایند چون این وضعیت شما را از حالت آراستگی و نشاط بیرون می آورد .

  مقاله 

  3.    مدل لباس های راحتی را براساس فرم بدنتان انتخاب کنید.

   

  فرم بدن هر فرد بر اساس تناسب بالا تنه و پایین تنه به شکل خاصی است که اصطلاحاً به فرم بدن سیب ، گلابی ، ساعت شنی و مستطیلی تقسیم میشود و برای هر کدام از این فرم ها مدل های خاصی طراحی شده که آن را متناسب تر و زیبا تر نشان دهد. 

  بهتر است از مدل های مختلفی که متناسب با فرم بدنی شماست استفاده کنید و این نکته را مورد اغماض قرار ندهید. سعی کنید همیشه لباس های خیلی ساده و با یک ترکیب ثابت مثل تیشرت زنانه و شلوار یا تاپ و شلوارک زنانه استفاده نکنید . خلاصه خودتان را از اینهمه طرح و مدل و رنگ محروم نکنید که ضرر میکنید.

  4.     لطفا در انتخاب لباس زیر زنانه خیلی دقت کنید .

   

  انتخاب لباس زیر زنانه به دلیل ارتباط مستقیم با مناطق حساس بدن از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر جنس مرغوب و فاقد الیاف مصنوعی ظاهری زیبا و شکیل نیز داشته باشد . 

  5.   چندتا برند خوب برای خرید لباس خانگی میشناسید ؟

  شاید در خرید سِت لباس راحتی زنانه کمتر به برند آن توجه کنیم و به همین خاطر برندهای خوب تولید کننده ی لباس های راحتی زنانه و مردانه کمتر شناخته شده باشند . در اینجا ما چند برند خوب که میشناسیم را معرفی میکنیم . ممکن است برندهای خیلی خوب دیگری هم وجود داشته باشد که از نظر ما دور مانده باشند پس به دنبال برندهای خوب دیگرهم بگردید و به موارد زیر اکتفا نکنید .

   

  • برند براک  Berrak
  • برند برلند  Berland
  • برند برسل  Bersel
  • برند اوزکان  Ozkan
  • برند پولت  Polat
  • برند لولوتام  Lolotam 
  • برند ایران نخ باف
  • برند ناربن
  • برند نیونیل
  • برند مادام
  • برند سارک
  • برند اندیشه
  • برند دنیس تریکو
  • برند البسکو

  ترکیب لباس های راحتی برای زیبایی و راحتی بیشتر

  ست تاپ و شلوارک زنانه

  در فصل تابستان و بعد از تحمل گرمای محیط بیرون از خانه فقط پوشیدن یک ست تاپ و شلوارک زنانه میتواند خستگی یک روز کاری را برطرف کند .

  ست بلوز و شلوار

  این ترکیب قابل استفاده در تمام فصول و شرایط و حالات است .

  تیشرت و شلوارک زنانه

  چه ترکیبی می تواند جذاب تر و راحت تر از یک تیشرت زنانه اسپرت راحتی با یک شلوارک نخ پنبه باشد؟

  تونیک راحتی زنانه

  امروزه مدل های مختلف تونیک های راحتی زنانه از اسپرت گرفته تا طرح های گل و بلبل دار در بازار موجود بوده و علاوه بر حس راحتی و فراغتی که به دست می دهد بسیار زیبا و جذاب است.

  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه
  خرید لباس راختی زنانه

  راهنمای خرید لباس راحتی

  با توجه به پیشرفت هر روزه و چه بسا هر ساعت و دقیقه ای تکنولوژی در سطح دنیا اغلب کارهای انسان به دست تکنولوژی انجام میشود و با تغییراتی که بر اساس این پیشرفت در سبک زندگی انسان ها به وجود آمده در آینده ای نه چندان دور تمام خریدهایمان را باید به صورت اینترنی انجام بدهیم . 

  هر چند برای اغلب خانم ها هیچ چیز مثل بازدید از بازارها و پاساژها و خرید حضوری لذت بخش نیست ولی این وضعیت همه ی ما را به سمت خریدهای اینترنتی وآنلاین سوق میدهد. دیجی کالا یک فروشگاه اینترنتی است که این امکان را در اختیار ما قرار می دهد.

   

  راهنمای خرید لباس راحتی

   البته باید به این نکته اشاره کرد که خرید اینترنتی مزایای مهمی دارد و دانستن آن ما را در استفاده از آن کمک خواهد کرد:

  راهنمای خرید لباس راحتی زنانه
  خرید اینترنتی لباس راحتی زنانه

  میتوانید در وقت ، هزینه و انرژی صرفه جویی کنید.

  خرید لباس خانگی به صورت اینترنتی یعنی شما در هر جایی که نشسته اید و به استراحت یا کارهای شخص تان میپزدازید بدون اینکه ساعت ها وقت گرانبهایتان را درترافیک و شلوغی و دالان های بی سر و ته بازارها و پاساژها بگذرانید، هزینه ی رفت و آمد را بر جیب مبارکتان تحمیل کنید و پس از انجام خرید، به چند روز استراحت داشته نیاز باشید، به صورت آنلاین لباس های مورد نظرتان را سفارش می دهید. 

  می توانید اجناس فروشگاه های شرق و غرب را یکجا بینید.

  خرید اینترنتی لباس راحتی زنانه به شما این امکان را می‌دهد که همزمان به اجناس متنوع تعداد زیادی از فروشگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشید و اگر کالای مورد نظرتان را در یک فروشگاه پیدا نکردید تنها با یک کلیک به یک فروشگاه دیگر سر بزنید، بدون اینکه لازم باشد برای خرید یک شلوارک زنانه از مثلا مرکز خرید الماس در شرقی‌ترین نقطه تهران به تیراژه در غربی‌ترین نقطه بروید!

  میتوانید قیمت ها را مقایسه کنید.

  خرید اینترنتی لباس راحتی به شما این امکان را می‌دهد که قیمت یک محصول را در همه فروشگاه‌های اینترنتی مقایسه کرده و بهترین قیمت را انتخاب نمایید، و لباس راحتی زنانه ارزان تر بخرید .همچنین  از تخفیفات مناسبتی که انواع مختلفی ازفروشگاه لباس راحتی زنانه مانند دیجی کالا در محصولات خود قرار میدهند استفاده کنید.

  مثلا یک شلوارک زنانه راحتی که در تابستان به دلیل قیمت زیاد نتوانستید بخرید با شروع فصل پاییز تخفیف مناسبی خورده و قبل از اینکه موجودی آن به پایان برسد میتوانید آن را خریداری کنید. 

  می توانید ازپیشنهادات تخفیف‌دار استفاده کنید.

  همانطور که گفتیم اغلب فروشگاه‌های اینترنتی تخفیف‌ها و پروموشن‌های متعددی در ارائه کالاهایشان ارائه می‌دهند و اگر بتوانید به وسیله خبرنامه‌ها، عضویت در کانال تلگرام و سر زدن مدام به وبسایت از آنها با خبر شوید، این تخفیف‌ها با پای خودشان به خانه‌تان سرازیر می‌شوند!

  کلام آخر

  همانظور که گفتیم برای خرید لباس راحتی زنانه باید به نکاتی که گفته شد توجه کرد و  مواردی از قبیل جنس و رنگ و فرم و ترکیب لباس را در نظر گرفت. علاوه بر این برای استفاده سریع و در دسترس از امکانات و تنوع موجود در بازار با صرف وقت بسیار کم، بهتر است از فروشگاه های آنلاین و به صورت اینترنتی خرید کرد. برای خرید اینترنتی لباس راحتی زنانه پیشنهاد می شود از دیجی کالا  که یک فروشگاه بزرگ و معتبر آنلاین است دیدن کنید .

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن