آموزش برنامه نویسی وب
موضوعات داغ

2 پیشنهاد برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون؛ بهترین انتخاب برای شروع برنامه نویسی

سلامی دوباره به همه شما همراهان کافه دستیار؛ حالتون چطوره؟

طبق روال دو مقاله قبل، این مقاله را هم به برنامه نویسی وب می پردازیم. همانطور که میدانید و ما را همراهی کردید، در مقاله اول به طور کامل توضیح دادیم که ” دوره آموزش برنامه نویسی وب چیست؟” و  در مورد اینکه چگونه یک دوره خوب برای آموزش دیدن را انتخاب کنیم صحبت شد. در مقاله دوم در مورد “زبان برنامه نویسی پی اچ پی” صحبت کردیم و و 5 نکته مهم در مورد این زبان برنامه نویسی به شما گفتیم. در این مقاله در مورد زبان برنامه نویسی پایتون صحبت خواهیم کرد.

سعی کردیم تا این مقاله را خیلی متفاوت تر بنویسیم و می توان گفت این مقاله ترکیبی از دو مقاله گذشته است. در این مقاله ابتدا در مورد زبان برنامه نویسی پایتون صحبت خواهیم کرد و سپس 2 پیشنهاد برای شروع آموزش دیدن و یادگیری این زبان برای شما عزیزان داریم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید…

زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language
آنچه در این مقاله خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  مقدمه

  زبان برنامه نویسی پایتون یا همان python programming language یکی از زبان های برنامه نویسی است که یادگیری آن آسان است و پیچیدگی زیادی ندارد. این زبان را میتوان زبانی همه منظوره دانست چون برای هدف خاصی ساخته نشده است. برای همین است که می توان از زبان برنامه نویسی پایتون در همه زمینه ها از تحلیل داده ها تا ساخت بازی های کامپیوتری استفاده کرد.

  زبان برنامه نویسی پایتون برای اولین بار در سال 1991 توسط “خیدو فان روسوم” طراحی گردید. مبدا توسعه زبان برنامه نویسی پایتون کشور هلند است. در واقع، می توان گفت خیدو فان روسوم زبان برنامه نویسی پایتون را برای ایجاد جانشین و جایگزینی به جای زبان برنامه نویسی ای بی سی طراحی کرد و آن را توسعه داد.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  خیدو فان روسوم

  در تصویر بالا، خیدو فان روسوم ، طراح زبان برنامه نویسی پایتون را می بینید.

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ پایتون چیست؟

  قطعا شما هم قبل از شروع یادگیری یک زبان برنامه نویسی یا هر چیز دیگری، ابتدا شروع به تحقیق در مورد آن می کنید و موضوع یا علم مد نظر خود را مورد بررسی قرار می دهید. زبان برنامه نویسی پایتون نیز از این جریان مستثنا نیست. همه این کار ها را انجام می دهید تا متوجه شوید که آیا علمی که تصمیم بر یاد گرفتن آن دارید، با سلایق شما مطابقت دارد یا خیر؟ و همچنین ممکن است با این تحقیقات به این نتیجه برسید که این موضوع دقیقاً همان چیزی است که شما میخواستید.

  ناگفته نماند که هر انسانی در این مرحله در مورد آینده شغلی و درآمد احتمالی خود در آینده نیز تحقیق میکند و این تحقیق امری طبیعی است.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  حالا به این سوال برمیگردیم که “زبان برنامه نویسی پایتون چیست؟” و توضیحاتی در مورد این زبان به شما خواهیم داد.

  زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان شیئ گرا،متن باز، تفسیری، آزاد، سطح بالا و همه منظوره است. با این اوصاف، حتما زبان برنامه نویسی پایتون در ذهن شما به یک زبان پیچیده تبدیل شد؛ ولی در ادامه به توضیح همه ویژگی های ذکر شده خواهیم پرداخت.

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ پایتون چه ویژگی هایی دارد؟

  اگر به یاد داشته باشید در مقاله گذشته که درمورد “زبان برنامه نویسی پی اچ پی” صحبت میکردیم، شیئ گرا بودن را از ویژگی های این زبان دانستیم ولی فرصت برای توضیح این ویژگی پیدا نشد. در ادامه به توضیح این ویژگی خواهیم پرداخت.

  زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان شیئ گرا است. برنامه نویسی شیئ گرا یا Object-Oriented Programming، برنامه نویسی ای است که ساختار و بلوک اصلی آن را شیئ و اشیاء تشکیل میدهند.

  در این روش برنامه ‌نویسی، برنامه به شئ گرایش پیدا می کند که به عبارتی دیگر داده ‌ها و توابعی که بر روی این داده‌ ها عمل می‌ کنند، تا جایی که امکان دارد در قالب و ساختاری به نام شئ و در کنار یکدیگر قرار گرفته، جمع ‌بندی شده و یک واحد (یا یک شئ) را تشکیل داده و نسبت به محیط بیرونی خود، کپسوله می‌شوند. از این طریق، توابعی که خارج از آن شئ باشند، امکان ایجاد تغییر در داده‌ های درون شئ را نخواهند داشت.

  زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان برنامه نویسی متن باز است. متن باز یا منبع باز یا همان open source که قبلا هم به آن اشاره کردیم، به این معنی است که فرد استفاده کننده از زبان برنامه نویسی پایتون، امکان دسترسی به کد منبع های آن دارد و می تواند آن را در صورت نیاز و صلاح دید خود تغییر بدهد یا آن را اصلاح کند. این تغییر یا اصلاح معمولاً با هدف بهبود این کد ها انجام می گیرد. رفع مشکلات یا همان باگ های احتمالی نیز یکی دیگر از اهدافی است که در زبان های برنامه نویسی متن باز به راحتی قابل دستیابی است.

  تفسیری بودن زبان برنامه نویسی پایتون به این معنی است که برای استفاده از این زبان برنامه نویسی نیاز به رایانه دارید. به عبارتی دیگر می توان گفت در کل دو نوع زبان برنامه نویسی داریم؛ زبان های برنامه نویسی تفسیری و زبان های برنامه نویسی کامپایلر.

  زبان های برنامه نویسی کامپایلر برای تفسیر کد های نوشته شده و پیدا کردن مشکلات آن به طور کلی عمل می کنند. این یعنی شما لازم است تا کد ها را به صورت کامل بنویسید و سپس اقدام به کامپایل کنید که در اینجا اشکالات کد نویسی شما مشخص می شود.

  ولی همان طور که گفته شد زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان برنامه نویسی تفسیری است. زبان های برنامه نویسی تفسیری کد های نوشته شده را به صورت خط به خط تفسیر و تحلیل می کنند. یعنی ابتدا خط اول را مورد بررسی قرار میدهند و سپس خط دوم و به همین روال این جریان ادامه پیدا می کند. به جرئت می توان گفت که این نکته سرعت عمل برنامه نویس هایی که به زبان برنامه نویسی پایتون کد نویسی می کنند را بالا می برد.

  زبان برنامه نویسی پایتون را  می توان یک زبان برنامه نویسی آزاد دانست. آزاد بودن یک زبان برنامه نویسی یه این معنی است که نرم افزار های ارائه شده به زبان برنامه نویسی پایتون دارای کد منبع های توزیع شده هستند. در اینجا قوانینی منتشر شده است که به کاربران و برنامه نویسان ضمانت استفاده، ویرایش، انتشار مجدد و مطالعه آزادانه کد های ذکر شده را می دهد.

  سطح بالا بودن یا به عبارتی High-level programming language یکی دیگر از ویژگی های مهم و دارای اهمیت زبان برنامه نویسی پایتون است. در اینجا نیز می توان زبان های برنامه نویسی را به دو نوع تقسیم کرد؛ زبان های برنامه نویسی سطح بالا و زبان های برنامه نویسی سطح پایین.

  زبان های برنامه نویسی سطح بالا بر خلاف زبان های سطح پایین قابلیت استفاده راحت تری دارند و همچنین قابل انتقال از سیستمی به سیستم دیگر هستند و به اصطلاح دارای انتزاع بیشتری هستند. زبان برنامه نویسی پایتون و زبان برنامه نویسی C  را در اینجا می توان دو زبان متضاد دانست که اولی یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است ولی دومی سطح پایین است.

  همه منظوره بودن زبان برنامه نویسی پایتون به این معنی است که این زبان برنامه نویسی موارد استفاده زیادی دارد و در زمینه های مختلف برنامه نویسی می توان از آن استفاده کرد.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ مزایای پایتون

  1- حضور ماژول های شخص ثالت در زبان برنامه نویسی پایتون اولین مزیت این زبان برنامه نویسی است که باعث می شود زبان برنامه نویسی پایتون با بسیاری از زبان های برنامه نویسی دیگر و سیستم عامل های موجود به راحتی ارتباط برقرار کند.

  2- کتابخانه های پشتیبانی گسترده را نیز می توان یکی از مزیت های زبان برنامه نویسی پایتون دانست. کتابخانه استاندارد عظیمی از پروتکل های اینترنت، سرویس های وب، ابزار ها، رابط های سیستم عامل و عملیات رشته توسط زبان برنامه نویسی پایتون ارائه می شود. از آنجایی که بسیاری از کارهای برنامه نویسی پر کاربرد قبلاً در کتابخانه استاندارد نوشته شده اند؛ در نتیجه طول کد ها به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

  3- منبع باز بودن یا متن باز بودن زبان برنامه نویسی پایتون نیز ویژگی دیگر این زبان برنامه نویسی است که قبلاً در مورد آن صحبت کرده ایم.

  4- یادگیری سریع و آسان را می توان مهم ترین مزیت زبان برنامه نویسی پایتون دانست. به همین دلیل است که وقتی یک فرد قصد شروع یادگیری زبان های برنامه نویسی را داشته باشد در ابتدا زبان برنامه نویسی پایتون را به او پیشنهاد میکنند. پس می توان گفت بهترین انتخاب برای شروع یادگیری برنامه نویسی، یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون است. ویژگی دیگر زبان برنامه نویسی پایتون این است که خیلی شبیه به زبان انسان است و همین ویژگی است که یادگیری آن را آسان می کند.

  در ادامه پیشنهادات خوبی برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون برای شما داریم که پیشنهاد می شود تا اخر این مقاله ما را همراهی کنید.

  5- ساختار داده های کاربر پسند را نیز می توان از مزیت های زبان برنامه نویسی پایتون دانست. پایتون دارای ساختار داخلی داده هاست و همچنین فرهنگ نامه هایی دارد که این خصوصیات همه برای ساخت سریع داده های زمان اجرا استفاده شود.

  6- ششمین و آخرین مزیت استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون، سرعت و بهره وری بالای این زبان است. زبان برنامه نویسی پایتون قابلیت کنترل پیشرفته یک فرآیند را فراهم میکند و از سویی دیگر توانایی ادغام و پردازش متن دارد که این ها همه به افزایش بهره وری و سرعت آن کمک میکند. همچنین همانطور که قبلا گفته شد زبان برنامه نویسی پایتون یک زبان دارای طراحی شیئ گراست. همه این ویژگی ها باعث می شود تا بتوان از زبان برنامه نویسی پایتون در ساخت برنامه های پیچیده دارای پروتکل های تحت شبکه مختلف استفاده کرد.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language
  صرفاً جهت یادآوری مطالب ذکر شده

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ محبوبیت بین همگان

  با یک پرس و جو و تحقیق کوتاه می توان این نکته را فهمید که زبان برنامه نویسی پایتون بین بسیاری از برنامه نویسان دنیا استفاده می شود و محبوبیت زیادی دارد.

  زبان برنامه نویسی پایتون در شرکت های بزرگ و غول های بزرگ فناوری دنیا مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت هایی مثل گوگل (Google)، یوتیوب (YouTube)، دراپ‌ باکس (Dropbox)، یاهو (Yahoo)، فیس‌ بوک (Facebook)، اینستاگرام (Instagram) و IBM که همه و همه از غول های فناوری جهان هستند، تنها چند نمونه از شرکت هایی هستند که از زبان برنامه نویسی پایتون استفاده می کنند.

   در زیر می بینیم که طبق آمار ارائه شده در سال 2018، شرکت های میکرو، کوچک، متوسط و بزرگ هر کدام به چه اندازه از زبان های برنامه نویسی مختلف استفاده میکنند. در آمار به مقدار استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون دقت کنید.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  همچنین در ادامه این مطلب نموداری را خواهید دید که این نمودار نشان می دهد، زبان برنامه نویسی پایتون توسط چه افرادی و در چه حرفه هایی به کار گرفته می شود. در این نمودار مقایسه نقش های کاری توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی پایتون را خواهید دید.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ آینده شغلی

   با توجه به ویژگی ها، مشخصات و مزیت هایی که از زبان برنامه نویسی پایتون گفته شد، این نتیجه را می توان گرفت که با اینکه زبان ساده ای است و شاید افراد زیادی نیز مسلط به زبان برنامه نویسی پایتون باشند ولی باز هم بازار کار زبان برنامه نویسی پایتون طوری است که در هر سازمان و شرکتی به آن نیاز است و این نیاز را نمی توان نادیده گرفت.

  حالا میخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم که اگر شما شروع به یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون کردید، مهم ترین شغل هایی که می توانید بعد از اتمام آموزش های خود به آن بپردازید، چه شغل هایی است؟

   اولین شغلی که یک فرد مسلط به زبان برنامه نویسی پایتون می تواند به آن بپردازد، متخصص داده است. در دنیای امروز که داده ها تمام قسمت های زندگی ما را در بر گرفته اند، متخصص داده می تواند شغل مهمی باشد. زیرا مهم ترین قسمت مسئله ها داده ها هستند.

  کار مهندس نرم افزار ساخت، طراحی، توسعه و نگهداری نرم افزار هاست. قطعا اگر مسلط به زبان برنامه نویسی پایتون باشید، در این زمینه موفقیت های خوبی به دست خواهید آورد.

  سومین و آخرین شغل مهمی که در انتظار فردی است که زبان برنامه نویسی پایتون را به خوبی یاد گرفته است، توسعه دهنده وب است. فریمورک Django یکی از محبوب ترین فریمورک های تحت وب است که آن نیز بر پایه زبان برنامه نویسی پایتون است که نسبت به رقبای خود برنامه نویسی را برای کاربران راحت تر کرده است. شرکت های بزرگی مثل اینستاگرام و گوگل از آن استفاده کرده اند. همچنین در سال های گذشته، در کشورمان ایران نیز بسیار محبوبیت نشان داده است.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ پیشنهاد اول برای شروع یادگیری

  همانطور که قبلاً گفته شد، در این مقاله دو پیشنهاد برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون به شما خواهیم داد که هرکدام از آن ها را به صورت مفصل برای شما توضیح خواهیم داد.

  پیشنهاد اول تیم کافه دستیار برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون یادگیری آنلاین است. برای این کار کافی است تا در گوگل آموزش زبان برنامه نویسی پایتون را سرچ کنید تا متوجه شوید چه مقدار آموزش ویدیویی، تصویری، متنی و فایل به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این منابع به دو دسته تقسیم می شوند. منابع به زبان فارسی و منابع به زبان انگلیسی. پیشنهاد ما این است که ابتدا زبان خود را تقویت کنید و سپس از آموزش های رایگان به زبان انگلیسی استفاده کنید.

  در صورتی که علاقه به یادگیری زبان انگلیسی ندارید و وضعیت زبان انگلیسی شما هم خوب نیست، می توانید از سایت های مختلف فارسی یادگیری زبان برنامه نویسی وب را شروع کنید. یکی از بهترین سایت ها برای یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون، سایت فرادرس است. فرادرس یک سایت آموزش ویدیویی فراگیر در کشور است که با استفاده از آن می توانید به ویدیو های زیادی که هم به صورت رایگان و هم به صورت غیر رایگان ارائه شده اند، دسترسی داشته باشید.

  اما راه بهتری که پیشنهاد ما نیز هست، یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون با استفاده از منابع انگلیسی و زبان اصلی است. در اینجا باید به شما دو سایت خیلی معروف و فوق العاده رو معرفی کنیم.

  • یوتیوب: امکان ندارد کسی یوتیوب را نشناسد. در یوتیوب می توان هر ویدیویی در هر زمینه ای پیدا کرد. شما نیز میتوانید به مجموعه ویدیو های آموزش زبان برنامه نویسی پایتون که در یوتیوب تهیه شده به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید و از آموزش رایگان لذت ببرید.
  • کورسرا: کورسرا (coursera) را می توان بهترین منبع آموزش زبان برنامه نویسی پایتون دانست. در این سایت مجموعه آموزش های زیادی برای زبان برنامه نویسی پایتون وجود دارد. شما می توانید دوره خود را با تدریس استادان دانشگاه های خوب دنیا بگذرانید و حتی در این زمینه حق انتخاب دارید. بهترین نکته این است که پس از آموزش دیدن این سایت به شما مدرک می دهد که مدرک این سایت نیز اعتبار زیادی دارد.

  زبان برنامه نویسی پایتون؛ پیشنهاد دوم برای شروع یادگیری

  شرکت در دوره های آموزشی آموزشگاه های معتبر نیز یکی دیگر از پیشنهاد های تیم ما برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون است. شما باید تمامی دوره هایی که مطرح هستند و یا اسم آن ها را شنیده اید را با هم مقایسه کنید. این یعنی شما باید دوره ای را انتخاب کنید که اولاً استاد مطرحی داشته باشد، ثانیاً دوره کاربردی باشد و ثالثاً با پرداخت کمترین هزینه بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

  یکی از بهترین آکادمی های آموزشی کشور، آکادمی آمانج است. این آکادمی با سابقه خوبی که در آموزش دارد، میتواند آینده روشنی را برای شما رقم بزند. یکی از دوره های آموزشی این مجموعه دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون است که می توان گفت دوره ای کامل است.

  یکی از ویژگی های مهمی که همه آکادمی ها و آموزشگاه ها باید داشته باشند، شفافیت است. آکادمی آمانج به صورت جزء به جزء نشان میدهد که در دوره ای که ثبت نام خواهید کرد چه چیز هایی را خواهید آموخت. نکته جالب دیگر این است که در قسمت ثبتنام سوالات متداول کاربران و امتیازات خاص دوره های خود را دارند که دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون این آکادمی را از بقیه آکادمی ها متمایز می کند. در ادامه به چند نمونه از این سوالات و امتیازات خواهیم پرداخت.

  لازم است بدانید کلیه دوره های آموزشی آکادمی آمانج در شرایط کرونایی به صورت آنلاین برگزار می شود.

  چند نمونه از امتیازات ویژه آکادمی آمانج

   

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming languageلازمه یادگیری عمیق هر مبحثی، پیاده سازی مباحث آموخته شده در قالب تمرین و پروژه های چالش برانگیز است. در دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون آمانج چندین پروژه واقعی متناسب با بازار کار تعریف شده که شما با همراهی استاد های دوره آن ها را پیاده سازی می کنید.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming languageدر تمام طول دوره، استاد دوره از طریق جلسات آنلاین و همچنین گروه تلگرامی با شما در تعامل بوده و همه ابهامات و سوالاتتان را پاسخ خواهد داد. دلسوزی و مسئولیت پذیری اساتید آمانج در پاسخگویی را قطعا در هیچ جای دیگر تجربه نخواهید کرد.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming languageعلاوه بر توانمندی های فنی و تخصصی، ایجاد مهارت های نرم ورود به بازارکار از مهمترین اهداف آکادمی آمانج است. در طول کل دوره ها و همچنین در یک جلسه مجزا، تجربیات ورود حرفه ای به بازار کار به شما منتقل می شود.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming languageجهت ایجاد رقابت سالم و انگیزه پیشرفت در دانشجویان، آکادمی آمانج به ۳ نفر از دانشجویان برتر دوره، هدایایی تا ۱میلیون تومان اهدا خواهد کرد. یادگیری و رشد حرفه ای شما در دوره ها بیش از این ها برای ما ارزشمند است.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming languageتمامی سرفصل های دوره های آموزشی این آموزشگاه مثل دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون با مهندسی معکوس و بررسی دقیق نیازهای صنعت و کارفرمایان، تدوین شده اند و شما با آنچه می آموزید مهارت مورد نیاز جهت رفع نیازهای بازارکار را بدست خواهید آورد.

  سوالات متداول درمورد دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون آکادمی آمانج

  مدرک اصلی که آکادمی آمانج به شما ارائه می کند، تخصص و مهارتی است که با آن می توانید در آزمون های استخدامی شرکت ها موفق شوید و همچنین در پروژه های حرفه ای مشغول به کار شوید.

  اما در کنار آن، جهت ارائه مدرکی مبنی بر گذراندن دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در موسسه ای معتبر، دانشجویان میتوانند با تحویل تمرینات و پروژه نهایی دوره، مدرک نمره دار آکادمی آمانج را نیز دریافت نمایند که این مدرک دارای کد رهگیری و QRcode جهت استعلام اعتبار آن می باشد. این مدرک به زبان انگلیسی می باشد و برای ثبت در رزومه و اپلای در شرکت های سراسر کشور کاملا معتبر است اما چون آکادمی آمانج یک موسسه خصوصی میباشد، اعتبار دانشگاهی ندارد.

  با ارزیابی فعالیت ها، تمرینات و پروژه نهایی دانشجویان توسط استاد دوره و تیم ارزیابی آکادمی آمانج، سه دانشجوی برتر دوره زبان برنامه نویسی پایتون انتخاب می شوند که یک کارت هدیه به ارزش ۱ میلیون تومان و یک هدیه از سمت آکادمی به نفر اول و یک کارت هدیه به ارزش ۵۰۰ هزار تومان و یک هدیه از سمت آکادمی آمانج به هرکدام از نفرات دوم و سوم اعطا می شود. دانشجویان برتر می توانند از کارت هدیه خود جهت شرکت در دوره های بعدی آکادمی استفاده نمایند یا به دوستان خود هدیه دهند.

  جهت دریافت کدهای تخفیف مناسبتی ۳۰ تا ۵۰ درصدی، حتما شبکه های اجتماعی آکادمی آمانج را دنبال کنید و در کمپین های آکادمی آمانج شرکت کنید.

  آکادمی آمانج به طور مستمر با صنعت در ارتباط است، مدام درحال بررسی نیازهای شرکت ها و کارفرمایان می باشد و تمامی اهداف و رویکردهای خود را براساس نیاز بازار کار چیده است. شما در این دوره ها تحت نظر متخصصین حرفه ای که سال ها تجربه عملی دارند آموزش خواهید دید، سر فصل ها و محتوایی را دریافت می کنید که دقیقا در بازار کار کاربرد دارند و به صورت عملی درگیر پروژه هایی میشوید که در آینده با آن ها روبرو خواهید شد.

  همچنین شما در کنار یادگیری مهارت های فنی و تخصصی، با مهارت های نرم آشنا میشوید و اصول ورود حرفه ای به بازارکار را هم خواهید آموخت.

  متاسفانه تصور بسیاری از آکادمی ها از برگزاری دوره های غیرحضوری، فروش حداکثری ویدیو است و سنجش خروجی دوره و اصلاً بهره وری دانشجویان را در اهداف خود قرار نمی دهند.

  این درحالی است که هدف اصلی آکادمی آمانج، آموزش تخصصی به گونه ای است که در انتهای دوره بتواند ورود حرفه ای دانشجویان به بازارکار را ببیند و متخصصان این تیم برای دستیابی به این هدف مدام درحال تلاش هستند تا بستر مناسب برای یادگیری کامل شما را فراهم کنند و همه فاکتورهای لازم را درنظر بگیرند. ما تا حصول نتیجه در کنار شما هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نمیکنیم.

  باوجود بالابودن تمامی هزینه های دوره غیرحضوری از جمله: هزینه های بالای تامین سرویس های فنی، افزایش حق الزحمه اساتید به علت اختصاص دادن زمان بیشتر، افزایش تعداد پشتیبانان و … آکادمی آمانج با در نظر گرفتن شرایط عمومی جامعه، تمامی تلاش خود را در جهت افزایش مستمر کیفیت محتوای آموزشی و معقول نگه داشتن شهریه دوره نموده است.

  همچنین این دوره را نباید با دوره های ویدیویی مقایسه کنید تمامی اهداف ، سرفصل ها، پروژه ها، اساتید و پشتیبانی این دوره متفاوت هستند و شما درصورت همراهی با دوره و تمرین مستمر قطعا میتوانید با اولین درآمد خود ۲ برابر این مبلغ شهریه را کسب کنید. همچنین میتوانید از تسهیلات قسطی و تخفیفات مناسبتی آکادمی نیز استفاده نمایید.

  زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی و زبان برنامه نویسی پایتون و پایتون و برنامه نویسی پایتون و دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و python و python programming language

  پس دیگه منتظر چی هستی؟؟

  همین حالا در دوره آموزش زبان برنامه نویسی پایتون آکادمی آمانج شرکت کن.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  2 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن