6 نکته کلیدی در خرید آنلاین جواهرات و داشتن استایلی جذاب!
  Add a header to begin generating the table of contents

  امروزه ، جدیدترین مدل های زیورآلات وجود دارد که از مدل های مختلفی ساخته شده اند.استفاده از زیورآلات شیک یکی از رمز و رازهای منحصر به فرد بودن است.آن روزهایی که مجبور بودید ساعت ها را در یک جواهرفروشی بگذرانید گذشت. در آن زمان ، مردم به جواهرسازان محلی تکیه می کردند که تنها گزینه های محدودی به آنها پیشنهاد میشد. اما در حال حاضر ، اینترنت شیوه خرید ما را تغییر داده است و میتوان با خرید آنلاین جواهرات اصل و اکسسوری ها با اشاره و کلیک کردن, از زندگی در دنیای فناوری  لذت برد! خرید آنلاین زیورآلات دارای نکاتی است که به شما آموزش میدهم تا خریدی بی نقص را تجربه کنید.

  اما صبر کنید! آیا خرید اینترنتی طلا,خرید آنلاین زیورآلات یا جواهرات با زیباترین طراحی ها به همان راحتی که فکر می کنید آسان  است؟ هنگام خرید در فروشگاه اینترنتی باید عواملی را در نظر بگیرید. پس به خواندن ادامه دهید, تا بیشتر برایتان بگویم!

  همانطور که طلا و جواهرات جذابند اما به همان نسبت فریبنده نیز هستند! این می تواند جنبه های مهم لازم را برای اطمینان از خرید صحیح آن نادیده بگیرد. خرید اینترنتی طلا و جواهر بدون شک ساده ترین راه برای خرید است. و شما دارای طیف وسیعی از انتخاب ها هستید ، چه از نظر سبک ، کیفیت و چه از نظر قیمت. تنوع زیاد فروشندگان و انتخاب های مختلف می تواند این تجربه را به یک تجربه رهایی بخش تبدیل کند. با این حال ، اگر اصول اولیه خرید جواهرات آنلاین را نمی دانید ، این تجربه می تواند کاملاً گیج کننده باشد. به همین دلیل ما نکات و ترفندهای برتر خرید آنلاین طلا و جواهر را به شما ارائه می دهیم. این قوانین طلایی را در نظر داشته باشید و بهترین جواهرات و بیشترین سرمایه را به دست آورید.

  خرید آنلاین جواهرات

  چگونه به کمک 6 نکته ساده,خرید آنلاین جواهرات را مثل حرفه ای ها انجام بدهیم؟

  1-زبان اصلی جواهرات طلا را بیاموزید

  اول کار های مهم! هنگام خرید اینترنتی طلا و جواهر ، مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید چیست؟

  پاسخ ساده است – شما باید بدانید که درگیر چه چیزی هستید. این بدان معناست که شما باید خود را با اصطلاحات و زبان مورد استفاده در جواهرات آشنا کنید. خرید جواهرات طلا بدون اینکه بدانید اصطلاح به چه معناست ، بی احتیاطی است. به همین ترتیب ، شما همچنین باید بدانید که در جواهرات خود به دنبال چه ویژگی هایی هستید.

  آیا قصد خرید جواهرات طلا با روکش الماس از یک جواهرساز آنلاین را دارید؟ پس یادگیری چهار نکته ، یعنی وضوح ، قیراط ، برش و رنگ ، الزامی است.

  2-یک خرده فروش آنلاین معتمد و قابل اعتماد انتخاب کنید

  هیچ کمبودی برای جواهرسازان آنلاین وجود ندارد ، پس چگونه می توان خطا را نزدیک به صفر رساند؟

  در اینجا یک عامل مهم در خرید آنلاین ، یعنی اعتماد ، مطرح می شود. برای انتخاب فروشنده جهت خرید آنلاین جواهرات طلا تحقیق کنید. بررسی صحت فروشنده یا خرده فروش آنلاین می تواند در هزینه های شما بسیار صرفه جویی کند. اکثر خرده فروشان خوب معمولاً قدیمی هستند و سالها تجربه دارند که میتواند معرف ضمانت آنها باشد و همچنین مورد علاقه مشتریان قبلی هستند.به نوعی مشتریان وفادار دارند. برای جلب اعتماد به یک خرده فروش آنلاین ، می توانید به دنبال نظرات خریداران واقعی باشید. حتی قبل از شروع مرور فهرست محصولات ، از خود بپرسید که آیا به فروشنده اعتماد دارید یا خیر.

  3-استاندارد خلوص طلا را بشناسید

  تصور کنید که در حال خرید حلقه یا انگشتر طلا هستید. وقتی که به صورت حضوری به فروشگاه می روید ، می توانید این قطعه را بپوشید و ببینید آیا مناسب است.؟

  با این حال ،  این کار هنگام خرید آنلاین جواهرات ، امکان پذیر نیست. بنابراین مهم است که اندازه انگشت یا مچ دست خود را بدانید. همه فروشگاه های آنلاین خوب یک نمودار اندازه ارائه می دهند که می توانید اندازه خود را با آن مشخص کنید. همچنین ، هنگام خرید اینترنتی گوشواره ، فرم صورت خود را در نظر داشته باشید و یک جفت را انتخاب کنید که بیشتر به صورت شما می آید.

  برخی از جواهرسازان برجسته گزینه “آزمایش خانگی” را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید قبل از خرید قطعه ای را امتحان کنید.

  4-به دنبال علائم و گواهینامه محصول باشید

  بارزترین ویژگی هر قطعه طلا و جواهر ، وعده خلوص این فلز است. هر زمان که خرید آنلاین جواهرات را انجام می دهید ,به دنبال یک شناسنامه مشخص باشید.

  کد خلوص و سال ساخت را با دقت بررسی کنید.

  5-برای صرفه جویی در هزینه به دنبال تخفیف باشید

  حدس بزنید چه چیزی باعث می شود خرید آنلاین جواهرات غیر از راحتی برای مصرف کنندگان جذابیت های دیگری نیز داشته باشد؟

  بله ، تعداد معاملات تخفیفی که خرده فروشان هر از گاهی ارائه می دهند. به طور معمول ، می توانید از جواهرسازان انتظار داشته باشید که چنین پیشنهاداتی را قبل و در طول برخی از مهمترین جشنواره ها اجرا کنند. اعیاد بزرگ و رسمی ، مطمئناً در مجموعه های بزرگ با معاملات عالی روبرو خواهید شد. در حالی که به دنبال تخفیف هستید ، خرده فروشان معتبر آنلاین جواهرات را با یکدیگر مقایسه کنید. اما اجازه ندهید معاملات و تخفیف ها تنها عوامل تعیین کننده برای خرید جواهرات از یک وب سایت خاص باشند. معاملات جذاب می تواند شما را به راحتی فریب داده و حواس شما را پرت کند.

  6-از سیاست بازپرداخت و مبادله فروشنده آگاه باشید

  آیا تا به حال با دیدن یک قطعه جواهر عاشق آن شده اید؟ خوب ، این عشق در نگاه اول بود و همچنین عالی است. با این حال ، باید از قبل سیاست بازپرداخت خرده فروش آنلاین را بدانید. اغلب ، جواهراتی که بصورت آنلاین مشاهده می کنید دقیقاً همان چیزی نیست که وقتی به دست شما می رسد. مواردی نیز وجود دارد که انتظارات شما را برآورده نمی کنند. اکثر جواهرسازان پنجره ای چند روزه برای بازگشت یا تعویض اقلام ارائه می دهند. با این حال ، برخی هستند که بازپرداخت نمی دهند. قبل از خرید از خرده فروش جواهرات آنلاین ، گزینه های خود را بشناسید.

  خرید آنلاین جواهرات

  نکات پایانی...

  خرید آنلاین جواهرات ایده خوبی است  ولی تا زمانی که تحقیقات خود را تکمیل نکرده اید,از خرید جلوگیری کنید…

  از بهترین ابزارهای موجود برای آموزش خود در مورد یک محصول یا فروشنده استفاده کنید. خرده فروشان مختلف ، وب سایت آنها و محصولات آنها را با دقت مرور کنید. قبل از خرید ، شرایط فروش ، مبادله ، بازگشت و بازپرداخت آنها را درک کنید. ادعاهای کیفیت و خلوص طلا را با علائم و گواهینامه های لازم بررسی کنید. همیشه تکالیف خود را انجام دهید تا از دنیای عالی جواهرات لذت ببرید ، مهم نیست که کجا هستید.

  خلوص طلا در هر قطعه طلا و جواهر ، بخش عمده ای از قیمت شما را برای آن تعیین می کند. کارات معیار خلوص طلا است و خالص ترین شکل طلا 24 عیار است. به سختی می توانید جواهرات ساخته شده از طلای 24 عیار را پیدا کنید زیرا بسیار نرم هستند و قابل قالب بندی نیستند. رایج ترین خلوص های مورد استفاده در ساخت جواهرات طلا 22 و 18 عیار است. اگر یک جواهر از طلای 22 عیار ساخته شده باشد ، حاوی 91.67 درصد طلای خالص است. اصطلاح طلای 18 به معنی 75 درصد طلای خالص با 25 درصد ناخالصی به شکل سایر فلزات است. با درک دقیق استانداردهای خلوص ، می توانید تصمیمات بهتری بگیرید. زیورآلات معمولی معمولاً از طلای 22 عیار ساخته شده اند. جواهرسازان از طلای 18 عیار و 14 عیار برای ساخت جواهرات طلا با سنگ مانند گوشواره الماس ، انگشتر زمرد، گردنبند مروارید و غیره استفاده می کنند.یادتان باشد هیچ ارزانی بی حکمت نیست.پس به دنبال زیورآلات ارزان نباشید!

  با در نظر گرفتن نکات گفته شده از جشنواره تابستانه دیجی کالا استفاده کنید , اولین سفارش خود را با تخفیف ثبت کنید و از خرید آنلاین جواهرات لذت ببرید…

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن