راهنمای خرید اجاق گازراهنمای خرید

راهنمای خرید اجاق گاز القایی

اجاق گاز های القایی نسل جدیدی از اجاق گاز ها هستند که برای خرید آن ها نیاز به اطلاعات لازم برای  خرید اجاق گازالقایی  است .آیا ارزش خرید دارند و چه برتری نسبت به خرید اجاق گاز برقی یا گازی دارد.در راهنمای خرید اجاق گاز به بررسی کامل اجاق گاز پرداختیم حالا نوبت به بررسی راهنمای خرید اجاق گاز القایی است.

نحوه کارکردن اجاق گاز القایی

اجاق گاز های القایی با استفاده از سیم پیچی هایی که درزیر اجاق گاز تعبیه شده حرارت را به طور مستقیم منتقل میکنند.

درواقع بین قابلمه و محل پخت غذا یک واکنش الکتروشیمیایی صورت میگیره که باعث انتقال گرما میشودکه این گرما سرتاسر اجاق گاز گرم یا داغ نمیکند فقط محل پخت یعنی شما میتوانید در هنگام پخت غدا به قسمت های دیگر اجاق گاز دست بزنید بدون اینکه دست شما بسوزد یا احساس گرما کنید.خرید اجاق گاز القایی هیچ تاثیری در گرما خانه نداشته و به طبع سطح مصرف انرژی پایین تری نسبت به رقبای برقی وگازی خود دارد.

اجاق گاز القایی توانایی تنظیم حرارت شعله دقیق صورت میگیرد برخلاف اجاق گاز های برقی یا گازی .

سرعت گرم شدن قابلمه خیلی سریع است و باعث صرفه جویی در وقت هنگام پخت غذا میشود.

در هنگام خرید اجاق گاز القایی به منبع تغذیه و ولتاژ مصرفی اجاق گاز دقت کنید درصورت همخوانی نداشتن این دو امکان جرقه و آتش سوزی وجود دارد.

راهنمای خرید اجاق گاز القایی راهنمای خرید اجاق گاز خرید اجاق گاز

ابعاد اجاق گاز القایی :اجاق گاز های القایی در عرض های 30،60،90 تولید میشوند .

تعداد شعله اجاق گاز  القایی:اجاق گاز القایی مانند اجاق گاز صفحه ای و فردار از 2تا پنج شعله دارد.

قفل کودک اجاق گاز القایی:سیستمی که در اجاق گاز القایی تعبیه شده ومورد توجه افرادی که درارای فرزند خردسال هستند شده که با فعال شدن این قفل از بازی کردن کودک با اجاق گاز جلوگیری میکند.

تایمر اجاق گاز القایی:تایمر اجاق گاز القایی به صورت پیشرفته بعد از رسیدن به تایم مورد نظر به صورت خودکار خاموش میشود.تایمر های اجاق گاز ها معمولا به صورت دیجیتال معکوس هستند و پس از اتمام وقت خاموش میشوند بهتراست در هنگام جوشاندن مایعات از این تایمر اجاق گاز استفاده کنید یا ابنکار باعث صرفه جویی در انرژی و همچنین جلوگیری از آتش سوزی میشود.

راهنمای خرید اجاق گاز القایی راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای القایی

دستورات مربوط به پخت و پز هم به صورت لمسی و دکمه هست که قیمت اجاق گاز القایی با صفحه لمسی گرانتر است.

صفحه های اجاق گاز القایی درهنگام برداشت ظرف از از روی اجاق گاز خاموش میشوند.

  انتخاب قابلمه برای راهنمای خرید اجاق گاز القایی:

برای خرید اجاق گاز القایی باید توجه کنید که باید جدا ازهزینه اجاق گاز هزینه ای هم بابت خرید قابلمه کاربردی اجاق گاز هم کنار بگذارید که خاصیت اهن ربایی داشته باشد .قبل از خرید با آهنربا امتحان کنید که آیا قابلمه های موجود در خانه قابلیت آهن ربایی دارد یا خیر؟

برای آشنایی بیشتر با استیل استنلس بلاگ خرید اجاق گازاستیل بخریم یا شیشه را مطالعه کنید.

اندازه تابه با سیم پیچی شعله القایی مناسب باشد.جدا ازجنس قابلمه باید پایه اجاق گاز کم باشد تا بتواند رسانای گرمای خوبی داشته باشد.

پخت و پز با خرید اجاق گاز القایی یدون سرو صدا خواهد بود و فقط امکان صدای فن خنک کننده آن وجود دارد.

راهنمای خرید اجاق گاز القایی خرید اجاق گاز مبله القایی

اجاق گاز القایی قابل اجرا برای اجاق گازصفحه ای ،مبله و رومیزی است .

در راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای و خرید اجاق گاز مبله به طور مفصل انواع آن ها برند های پرفروش بررسی شده است.

در قسمت راهنمای خری اجاق گاز رومیزی گفته شد که امکان جابه جایی وجودارد خرید اجاق گاز القایی رومیز هم امکان جابه جایی دارد و به عنوان اجاق گاز مسافرتی قابل استفاده است.

جمع بندی راهنمای خرید اجاق گاز القایی:

با توجه به قیمت زیاد اجاق گاز های القایی و تنوع کم آن در بازار خیلی در حال حاظر به صرفه نیست که اجاق گاز های خود را به نوع القایی تغییر دهید .چون علاوه بر هزینه خرید اجاق گاز باید قابلمه مناسب خرید اجاق گاز القایی هم خریداری شود که صرفه اقتصادی ندارد و ازطرفی هم تجربه کاربری از این مدل اجاق گاز هم کم است .پس در خرید اجاق گاز القایی کمی دست نگه ارید تا اطلاعاتتون از خرید اجاق گاز القایی بیشتر شود و با خیال راحت اجاق گاز مورد نظر خود را خریداری کنید.وبهترین گزینه حال حاضر خرید اجاق گاز مبله وصفحه ای است برای آشنایی بیشتر با انواع اجاق گاز ها راهنمای خرید اجاق گاز را مطالعه کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن