راهنمای خرید لوازم آرایشی

بی شک یکی از خریدهای روتین هر خانمی خرید لوازم آرایش است. این صفحه از کافه دستیار یک راهنمای خرید لوازم آرایشی جامع است که در آن نکاتی مهم که برای خرید لوازم آرایش باید به آن‌ها توجه کرد گفته شده و شامل مشخصه های لوازم آرایش مناسب ، راهنمای خرید لوازم آرایشی، راهنمای خرید کرم پودر، راهنمای خرید رژ لب،لیست لوازم آرایشی مارک، نکاتی برای خرید لوازم آرایش و معرفی تعدادی از برندهای مطرح لوازم ارایشی مانند لوازم آرایشی هدی بیوتی، اسنس و….. می‌شود.

چکیده آنچه در این مطلب خواهید خواند
  Add a header to begin generating the table of contents

  اهمیت انتخاب لوازم آرایشی مناسب

  در حال حاضر لوازم آرایش یک بخش جدایی‌ ناپذیر از زندگی روزمره هر خانمی است و با آن میتوان ظرافت بیشتری به چهره اضافه کرد که باعث افزایش اعتماد به نفس بانوان می‌شود. لوازم آرایش مناسب یکی از نیازهای هر خانمی است و با توجه به مصرف بالای آن به خصوص بین خانم‌های ایرانی باید در انتخاب آن دقت بالایی به خرج داد.

  یک محصول آرایشی نامرغوب و یا تقلبی می تواند ضررهای جبران‌ناپذیری به سلامت پوست شما وارد کند. هدف از آرایش این است که به زیبایی شما اضافه کند ولی اینکه آسیبی به سلامت پوست شما به همراه نداشته باشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

  جالب است بدانید مصرف لوازم آرایش در ایران به حدی بالاست که در جایگاه دوم خاورمیانه و هفتم دنیا قرار دارد ولی چند درصد از خانم های ایرانی از محصولات مرغوب و سازگار با پوست خود استفاده می‌کنند؟

  بسیاری از افراد به دنبال خرید لوازم آرایشی اصل هستند ولی با خرید اشتباه محصولات تقلبی به پوست خود آسیب می‌رسانند. بسیاری از افراد نیز خرید لوازم آرایشی ارزان و بی کیفیت را به خرید لوازم آرایش مناسب برای سلامت پوست خود ترجیح می‌دهند.

  از معایب خرید لوازم آرایشی ارزان بدون توجه به اصالت کالا یا برند آن میتوان به این موارد اشاره کرد که با خرید لوازم آرایشی ارزان ریسک خرید محصولات تقلبی افزایش میابد، گاها فروشگاه هایی که میتوان از طریق آنها اقدام به خرید لوازم آرایشی ارزان کرد؛ محصولات آرایشی را در محیطی غیرمطلوب نگهداری میکنند.

  خرید لوازم آرایشی ارزان، آن هم در شرایط اقتصادی این روزها، مهم است ولی آسیب‌هایی که محصولات نامرغوب به پوست، زیبایی و اعتماد به نفس افراد می‌رساند به مراتب بالاتر است و شاید بعدها باید بسیار بیشتر از اینها، برای بهبود سلامت پوست و زیبایی خود؛ هزینه کرد.

  گاهی نیز افراد قصد خرید لوازم آرایشی اصل و مناسب پوست را دارند ولی در اثر بی توجهی به نکات مهم در خرید، محصولات تقلبی خریداری میکنند.

  یک راهنمای خرید لوازم آرایشی میتواند به ما در یک انتخاب درست و خرید لوازم آرایشی اصل کمک کند.

  همه این موارد اهمیت داشتن یک راهنمای خرید لوازم آرایشی اصل برای یک خرید مطلوب، نشان میدهد. پس اگر قصد خرید لوازم آرایشی اصل دارید تا انتهای این مطلب ما رو همراهی کنید.

  شناخت برندهای آرایشی و مواد تشکیل‌ دهنده هر یک از محصولات می‌تواند نقش مهمی در خرید محصولات مرغوب برای یک میکاپ بهتر و سلامت پوست شما، ایفا کند.در این صفحه ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا یک مطلب جامع راهنمای خرید لوازم آرایشی اصل ارائه دهیم.

  پس اگر به فکر خریدن لوازم آرایشی همچون کرم پودر، رژ لب، لاک و …… هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

  نکات راهنمای خرید لوازم آرایشی

  لوازم آرایش ، فروشگاه لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی ارزان ، خرید کرم پودر ، حرید رژ لب

  1. به مواد اولیه لوازم آرایش دقت کنید

  این عامل تاثیر بسزایی در انتخاب درست لوازم آرایشی دارد. با این کار شما می‌توانید مطمئن باشید که در محصولاتی که قصد خرید آن را دارید هیچ گونه ماده مضر یا موادی که به پوست شما آسیب برساند، وجود ندارد.

  بعضی مواد اولیه موجود در محصولات باعث ایجاد حساسیت می‌شود و یا بعضی ترکیبات هم باعث خشکی بیش از حد پوست می‌شود و با دانستن ترکیبات لوازم آرایش مورد نظر می‌توان از آن جلوگیری کرد. به عنوان مثال پیشنهاد ما این است که اگر پوست حساسی دارید محصولاتی که در آن آلفا هیدروکسی اسید دارند را خریداری نکنید.

  2. به برند لوازم آرایش توجه کنید

  توصیه‌ی ما این است که محصولاتی را خریداری کنید که دارای برندی معتبر هستند زیرا برندهای خوب همیشه اطمینان پیدا می‌کنند که محصولاتشون آسیبی به پوست نمی‌رساند و از مواد اولیه با کیفیت استفاده می‌کنند.

  در این شرایط حتما در کنار برند به قیمت لوازم آرایش هم دقت کنید. نمیتوان با خرید لوازم آرایشی ارزان برند مطلوبی را خریداری کرد. خیلی از اوقات پیش می‌آید که شما قصد خرید لوازم آرایشی اصل از یک برند دارید ولی عاقبت محصولی که میخریم تقلبی است.

  در این موارد حتما قیمت‌های سطح بازار را بررسی کنید وقتی محصولی خیلی کمتر از قیمت معمول آن به فروش میرسد به احتمال زیاد از لوازم آرایش اصل نیست.

  3. پوست خود را بشناسید

  بسیاری از مواقع پیش می‌آید که یک محصول آرایشی برای یک فرد مناسب است در حالی که همان محصول برای فردی دیگر مشکلاتی به همراه دارد.

  یکی از موارد بسیار مهم که باید حتما در هنگام خرید به آن توجه کنید این است که به نوع پوست خود و رنگ پوستتان توجه کنید به این صورت می‌توانید محصولی متناسب با پوست خود بیابید. مثلا افرادی که پوستی چرب دارند بهتر است از محصولات مخصوص پوست خود استفاده کنند که بدون چربی است و چربی پوست شما را افزایش نمی‌دهد.

  شناخت نوع پوست به خصوص در خرید کرم پودر که پایه آرایش است و مستقیما با پوست در تماس است؛ اهمیت بیشتری دارد.

  4. به نظرات مشتریان توجه کنید

  قطعا نظرات افرادی که محصولی را برای مدتی مصرف کرده‌اند می‌تواند در خرید لوازم آرایش مناسب و مفید موثر باشد. نظرات مثبت افرادی که محصول را استفاده کرده اند، این اعتبار را به محصول می‌دهد که محصول خوب و قابل اطمینانی است و مشخص می‌کند که بعد از استفاده از آن باید انتظار چه نتیجه ای داشت.

  همچنین تجربیات افراد مختلف میتواند در کشف فروشگاه لوازم آرایشی به صورت آنلاین یا فیزیکی موثر باشد.

  5. از اطلاعات فروشنده استفاده کنید

  کسانی که در زمینه فروش لوازم آرایش فعالیت می‌کنند به خصوص افرادی که در فروشگاه‌ لوازم آرایشی مشغول به کار هستند، اطلاعات و تجربه بسیار بیشتری از لوازم آرایش مختلف دارند و می‌توانند راهنمای خوبی باشند.

  چرا که کار در یک فروشگاه لوازم آرایشی مستلزم داشتن اطلاعات فراوانی در مورد برندهای آرایشی مختلف، ابزارهای متفاوت و کاربردهای آن هاست. به خصوص به این علت که با محصولات آرایشی متفاوت آشنا هستند برای مقایسه دو محصول میتوان از تجربه آنها استفاده کرد.

  6. نقدهای آنلاین محصولات را مطالعه کنید

  با استفاده از فضای اینترنت میتوان اطلاعات زیادی راجع به لوازم آرایش مناسب کسب کرد. همچنین میتوان از طریق فروشگاه‌های اینترنتی، لوازم آرایش مورد نظر را خرید.

  7. به استاندارد بودن لوازم آرایش توجه کنید

  در هنگام خرید لوازم آرایش حتما دقت داشته باشید که این محصولات توسط سازمان غذا و دارو تایید شده باشند. همچنین با استفاده از بارکد پشت لوازم آرایش از اصل یا تقلبی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  پس اگر تصمیم به خرید محصولی گرفتید حتما برای کنترل آن و اطمینان از اصالت آن، به مشخصات روی محصول شامل تولیدکننده، شرکت وارد کننده، کد رهگیری و …… توجه کنید و از طریق آن پیگیری کنید.

  بر روی برچسب محصول حتما به تاریخ انقضا توجه کنید چرا که لوازم آرایش تاریخ گذشته می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست شما وارد کند. حتما برای خرید لوازم آرایشی اصل به لیبل آن و مشخصات روی محصول توجه کنید.

  8. از مراکز تخصصی و معتبر خرید کنید

  یکی از مهمترین مواردی که باید در خرید لوازم آرایش رعایت شود این است که از یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر خرید کنید. مهم نیست فروشگاه لوازم آرایشی آنلاین باشد یا فیزیکی ولی اگر میخواهید از طریق یک فروشگاه آنلاین خرید ‌کنید حتما در مورد محصول مورد نظر تحقیق کنید.

  یک فروشگاه لوازم آرایشی معتبر این اطمینان رو به شما میدهد که محصولات مرغوب و غیرتقلبی را به شما عرضه میکند چرا که اگر یک فروشگاه لوازم آرایشی محصول تقلبی را ارائه دهد اعتبار کسب کرده خود را از بین میبرد و به طور کلی محصولاتی که در فروشگاه لوازم آرایشی معتبرعرضه می‌شود از کیفیت بالاتری برخوردار است.

  پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال خرید لوازم آرایشی ارزان و به صرفه هستید حتما فروشگاه های لوازم آرایشی آنلاین معتبر را پیگیری کنید چرا که خیلی از اوقات تخفیف‌های فوق العاده خوبی رو ارائه می‌دهند.

  راهنمای خرید لوازم آرایشی

  لوازم آرایش ، فروشگاه لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی ارزان ، خرید رژ لب ، خرید کرم پودر

  امروزه محصولات آرایشی بسیار متنوعی در برندهای آرایشی مختلف با ویژگی های متفاوت وجود دارند که انتخاب را برای ما سخت میکند اما یک محتوای جامع در مورد راهنمای خرید لوازم آرایشی میتواند به شما کمک کند بهترین انتخاب را داشته باشید. در اینجا یک لیست از لوازم آرایشی پر کابرد به همراه راهنمای خرید آنها اشاه شده است.

  راهنمای خرید کرم پودر

  در اینجا سعی شده که یک راهنمای خرید کرم پودر به صورت جامع در اختیار شما قرار گیرد.

  چرا که مهمترین وسیله آرایشی در کیف شما کرم پودر است و با خرید کرم پودر مناسب می‌توانید جوش‌ها و لکه‌های پوستیتان را بپوشانید.

  اگر کسی قصد خرید لوازم آرایش داشته باشد بی شک کرم پودر جز جدایی ناپذیر لیست لوازم آرایشی مورد نیاز اوست.

  خرید کرم پودر ، خرید لوازم آرایشی ارزان ، لوازم آرایش ، لیست لوازم آرایشی ، کرم پودر استی لادر ، خرید لوازم آرایش اصل ، راهنمای خرید کرم پودر

  از آنجا که کرم پودر به عنوان پایه آرایشی شما محسوب می‌شود خرید کرم پودر با پوشش مناسب شما از اهمیت بالایی برخوردار است و انتخاب کرم پودری متناسب با نوع پوست شما میتواند از بروز مشکلات پوستی جلوگیری کند. اینجاست که اهمیت داشتن یک راهنمای خرید کرم پودر به صورت جامع مشخص میشود.

  برای انتخاب یک کرم پودر مناسب بهتر است به دنبال کرم پودری باشید که یک درجه از رنگ پوست شما روشن‌ تر باشد.

  همچنین در خرید کرم پودر حتما به نوع پوست خود توجه کنید. به عنوان مثال اگر شما جز افرادی با پوست چرب هستید پیشنهاد ما این است که کرم پودری خریداری کنید که روی آن کلمه oil free یا Matt نوشته شده باشد یا اگر از کسانی هستید که پوست خشک دارند کرم پودرهای مایع روغنی می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

  شما می‌توانید برای رفع خشکی پوست از کرم آبرسان برای طراوت و شادابی پوست خود استفاده کنند. اگر هم پوستی مختلط دارید پوست شما در تابستان مانند پوست‌های چرب و در زمستان مانند پوست‌های خشک است و باید از کرم پودرهای مایع با بیس آب استفاده کنید.

  راهنمای خرید ریمل

  برای خرید یک ریمل مناسب باید به نوع مژه‌های خود توجه کنید مثلا اگر مژه‌های پرپشت اما کوتاهی دارید از ریمل بلند کننده با برس نازک استفاده کنید و اگر مژه پرپشتی دارید و میخواهید به آن حجم بدهید از ریمل حجم دهنده با برس ضخیم و پرمو استفاده کنید.

  لیست لوازم آرایشی ، لوازم آرایش ، خرید لوازم آرایشی ارزان ، لوازم آرایشی هدی بیوتی

  برای حالت دادن به مژه‌ها نیز می‌توانید ریمل با برس خمیده بخرید. برای زمانی که میخواهید هم به مژه‌های خود حجم دهید و هم بلند کنید؛ ریمل هایی که روی آنها عبارت lash defined عنوان شده است میتواند گزینه مناسبی باشد.

  ریمل‌هایی با برس‌های مخروطی مناسب زمانی است که میخواهید گوشه مژه‌ بلند و پرپشت تر باشد و اگر میخواهید مژه های یکدستی داشته باشید؛ می‌توانید از ریمل با برس ساعت شنی استفاده کنید.

  راهنمای خرید رژ لب

  یکی از محبوب‌ترین لوازم آرایش رژ لب است. در انتخاب و خرید رژ لب مهمترین عامل سلیقه‌ی شما می‌باشد.

  رنگی را انتخاب کنید که با آن اعتماد به نفس بیشتر و حس بهتری دارید یکی از عوامل مهمی که در خرید رژ لب باید به آن دقت شود انتخاب رنگی متناسب با پوست است.

  به طور کلی برای کسانی که تن پوستی زرد دارند، خرید رژ لب‌ با تن رنگی گرم مناسب است و برای افرادی که تن رنگ پوستشان صورتی است، خرید رژ لب هایی با تن رنگی سرد پیشنهاد می‌شود.

  از عوامل دیگر در خرید رژ لب این است که هرگز از رژ لب‌های دارای سرب استفاده نکنید چون برای سلامت شما مضر است.

  خرید رژ لب ، لیست لوازم آرایشی ، لوازم آرایش ، فروشگاه لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی اصل ، خرید لوازم آرایشی ارزان

  راهنمای خرید خط چشم و مداد چشم

  لوازم آرایش ، لیست لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی اصل ، فروشگاه لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی ارزان

  برای انتخاب خط چشم بسته به توانایی و مهارت شما در استفاده از خط چشم گزینه‌های متفاوتی وجود دارد.

  اگر چندان در کشیدن خط چشم حرفه‌ ای نیستید از خط چشم ماژیکی استفاده کنید و اگر مهارت بالایی در استفاده از خط چشم دارید و به دنبال دوام بیشتر خط چشم هستید خط چشم ژله‌ای انتخاب مناسبی است.

  اما درصورتی که جزء افرادی هستید که به آرایش دودی علاقه دارید، استفاده از خط چشم سایه‌ای را در دستور کار آرایشی خود بگذارید؛ تنها نقطه ضعفی که این مدل از خط چشم دارد ناپدید شدن سریعتر آن نسبت به ديگر خط چشم هاست.

  از آنجا که مداد چشم به طور مستقیم با چشم در تماس است وبه دلیل حساس بودن چشم‌ها، انتخاب و استفاده از مداد چشم‌هایی با سری نرم و با کیفیت بالا می‌تواند از آسیب به چشم‌های شما جلوگیری کند.

  راهنمای خرید رژ گونه

  در هنگام انتخاب رژ گونه به نوع پوست خود و رنگ آن توجه کنید. اگر پوست چربی دارید از رژ گونه پودری استفاده کنید و اگر پوست شما خشک است از رژ گونه‌های مایع استفاده کنید. در خرید رژ گونه حتما به رنگ پوست خود نیز توجه کنید. 

  اگر پوستی رنگ‌پریده و روشن دارید، بهتر است از رژگونه‌ای با طیف صورتی کم‌رنگ استفاده کنید.

  اگر پوست‌تان سفید معمولی است، انتخاب رنگ هلویی به زیبایی‌تان اضافه خواهد کرد.

  در صورتی که رنگ پوست‌تان گندمی است، انتخاب رنگ صورتی تیره‌تر برایتان مناسب است.

  اگر جزء افراد با پوست تیره و سبزه محسوب می‌شوید، طیف رنگی روشن‌تر مناسب خواهد بود و مثلا باید به سراغ رنگ زردآلویی روشن و شفاف بروید.

  لوازم آرایش ، لیست لوازم آرایشی ، خرید لوازم آرایشی اصل ، خرید لوازم آرایشی ارزان ، لوازم آرایشی هدی بیوتی

  راهنمای خرید سایه چشم

  راهنمای خرید لوازم آرایشی ، کرم پودر استی لادر ، راهنمای خرید کرم پودر ، خرید لوازم آرایشی

  یکی از انواع سایه چشم که اکثر ما با آن آشنایی داریم؛ سایه پودری است و برای مبتدیان، سایه پودری انتخاب مناسب‌تری است، چرا که کار کردن با آن راحتتر است و به راحتی با سایه‌های دیگر ترکیب می‌شود.

  اما کار کردن با سایه مایع از کارکردن با سایه پودری هم آسان‌تر است و حتی می‌توان آن را به عنوان پایه آرایش در نظر گرفت.

  سایه چشم کرمی هم معمولا به عنوان زیرساز برای سایه چشم پودری استفاده می‌شود ولی این سایه خطوط و چروک‌های چشم را بیشتر از انواع سایه نشان می‌دهد و همچنین در گرما ذوب می‌شود و مناسب استفاده در هوای گرم نیست.

  راهنمای خرید مداد ابرو

  یکی از عواملی که باید در هنگام خرید و تهیه مدادهای ابرو به آن توجه ویژه ای داشت؛ میزان پوشانندگی و سهولت کاربرد آنهاست.

  همچنین برای خرید و انتخاب مداد ابرو بهتر است مدادهایی انتخاب کنید که چربی کمتری دارند زیرا مداد چرب بسیار غیر طبیعی به نظر می‌رسد و بعد از مدت کوتاهی پخش می‌شود.

  لوازم آرایشی هدی بیوتی ، کرم پودر استی لادر ، خرید لوازم آرایشی ، خرید رژ لب

  راهنمای خرید کانسیلر

  خرید لوازم آرایشی ، کرم پودر استی لادر ، راهنمای خرید کرم پودر

  کانسیلر یکی از لوازم آرایش است که با کمک آن می‌توان به راحتی مشکلات پوستی مانند تیرگی زیر چشم و لک‌های پوستی را پوشاند.

  اولین موردی که باید در انتخاب کانسیلر به آن توجه کرد؛ نوع پوست است.

  اگر پوستی چرب دارید و به دنبال پوشش‌دهی سبک هستید از کانسیلر مایع استفاده کنید ولی اپر به دنبال پوشش‌دهی بیشتر هستید کانسیلرهای بالمی انتخاب مناسبی است.

  در صورتی که پوست خشکی دارید می‌توانید می‌توانید از کانسیلر‌های کرمی با پوشش دهی کمتر و یا از کانسیلرهای استیکی با پوشش‌دهی بالا استفاده کنید.

  انتخاب رنگ کانسیلر نیز با توجه به کاربرد آن متفاوت است، برای پوشاندن لک‌ها و آکنه‌ها از کانسیلرهایی با تون رنگ سبز استفاده می‌شود و برای یکدست کردن و صاف کردن پوست از کانسیلرهای زرد رنگ استفاده می‌شود. همچنین کانسیلر با رنگ هلویی برای پوشاندن تیرگی زیر چشم گزینه مناسبی است.

  معرفی برند های محبوب لوازم ارایش

  حالا بعد از همه نکاتی که به عنوان راهنمای خرید لوازم آرایشی گفته شد میخواهیم برخی برندهای مطرح رو در این زمینه به شما معرفی کنیم تا در هنگام خرید آنها را در نظر داشته باشید. در اینجا یک لیست لوازم آرایشی برند های محبوب معرفی شده تا بتونه به شما در انتخاب کمک کند.

  لوازم آرایشی استی لادر

  راهنمای خرید کرم پودر ، کرم پودر استی لادر ، خرید لوازم آرایشی اصل ، لیست لوازم آرایشی ، راهنمای خرید لوازم آرایشی، خرید لوازم آرایشی

  این برند آمریکایی قدرتمند از سال 1946 شروع به کار کرده است و در ابتدا فقط کرم‌ها و لوسیون‌ها را تولید میکرد ولی به مرور زمان حوزه فعالیت خود را گسترش داد و حالا تولید کننده انواع مختلف لوازم آرایش با کیفیت، عطر، محصولات مراقبت از پوست و مو و سایر محصولات بهداشتی است.

  در حال حاضر استی لادر خود را خواستار خوشحال کردن مصرف کنندگانی با تولید محصولات تحول پذیری و زیبایی بخش معرفی میکند.

  از جمله مهمترین و محبوبترین محصولات این شرکت می‌توان کرم پودر استی لادر را نام برد و اگر کسی بخواهد یک کرم پودر مناسب معرفی کند، حتما کرم پودر استی لادر هم جز لیست لوازم آرایشی که معرفی میکند قرار خواهد گرفت.

  کرم پودر استی لادر مناسب انواع پوست های معمولی، چرب، خشک و حساس و بدون تعریق پوست و ایجاد احساس سبکی و لطافت بر روی صورت است.

  کرم پودر استی لادر در حال حاضر در دو مدل تولید میشود یک مدل از کرم پودر استی لادر وجود دارد که به نام کرم پودر استی لادر دابل ور شناخته می‌شود و پوشش دهی بالایی دارد و فاقد چربی است و از اونجایی که پوشش بالایی دارد برای استفاده روزانه مناسب نیست.

  این مدل از کرم پودر استی لادر بدون بو است پس اگر قصد خرید آن را دارید در هنگام خرید آن را بو کنید. مدل دوم کرم پودر استی لادر به نام Perfectionistدارای پوششی متوسط تا کامل است، و در آخر ظاهری مخملی به پوست شما خواهد داد.

  در پوشش این مدل از کرم پودر استی لادر از روغن استفاده نشده است، به همین دلیل این کرم هم به هیچ عنوان مناسب برای پوست های خشک نبوده و عملا برای استفاده از آن در پوست های خشک نیاز به زیر ساز مناسب و پرایمر است.

  از دیگر ویژگی های کرم پودر استی لادر میتوان به ضد آب بودن، بدون چربی و بدون بو بودن است و از همه مهم تر اینکه این کرم پودر ضد آکنه است، پس برای افرادی که پوستشان مستعد آکنه است این کرم پودر استی لادر پیشنهاد بسیار مناسبی است.
  پس اگر قصد خرید کرم پودر دارید کرم پودر استی لادر را در لیست لوازم آرایشی کاندید برای خرید کرم پودر قرار دهید و حتما به توضیحات موجود در بخش راهنمای خرید کرم پودر توجه کنید.

  لوازم آرایشی گلدن رز

  برند گلدن رز یکی از زیرمجموعه‌های یک شرکت ترکیه‌ای است که در سال 1983 شروع به کار کرد. از ویژگی‌های محصولات برند گلدن رز می‌توان موثر بودن، رطوبت رسانی و محافظت از پوست و لب و سایر قسمت‌ها می‌باشد و از این جهت که آسیبی به پوست نمی‌زند و به بهبود شرایط آن هم کمک می‌کند؛ میتوان به آن اطمینان کرد.

  از دیگر ویژگی‌های آن میتوان تولید محصولات طبیعی با ماندگاری بالا و رنگ بندی متنوع نام برد. از محصولات آرایشی محبوب این برند میتوان به رژ لب اشاره کرد، اگر قصد خرید رژ لب دارید به این برند توجه ویژه ای داشته باشید.

  لوازم آرایشی میبلین

  میبلین در سال 1917 توسط فردی به نام توماس لایل ویلیام تاسیس شد و اولین لوازم آرایش چشم را که استفاده از آن‌ها برای هرکسی راحت است را طراحی و عرضه کرد.

  محصولات میبلین کاملا با کیفیت است و با رعایت تمام اصول و قوانین بهداشتی تولید می‌شود. از ویژگی‌های مهم میبلین این است که مواد آرایشی را روی حیوانات تست نمی‌کند و در محصولات خود از مواد شیمیایی استفاده نمی‌کند.

  لوازم آرایشی فلورما

  راهنمای خرید کرم پودر ، کرم پودر استی لادر ، لیست لوازم آرایشی ، لوازم آرایش

  برند فلورما در سال 1972 شروع به کار کرد. محصولات فلورما حاوی روغن زیتون، روغن سبزیجات، روغن نارگیل و بادام است. در پودرهای فلورما از تکنولوژی میکونیزاسیون استفاده شده این تکنولوژی موجب می‌شود محصول آرایشی پس از استفاده عیوب پوست را پنهان کند. شعار اصلی این شرکت ترکیه‌ ای در ارائه محصولات آرایشی، کیفیت است.

  لوازم آرایشی بورژوا

  بورژوا یک برند فرانسوی است که در دهه 80 میلادی کار خود را آغاز کرد و محصولات آرایشی، عطر و محصولات سلامت پوستی تولید می‌کند.

  امروزه بورژوا یکی از برندهای معروف لوازم ارایش در کشورهای مختلف است. این برند به خصوص در ایران طرفداران زیادی دارد به طوری که این روزها کمتر میتوان یک فروشگاه لوازم آرایشی یافت که این برند رو در لیست لوازم ارایشی خود نداشته باشد.

  لوازم آرایشی اسنس

  برند لوازم آرایش اسنس توسط خانمی به نام کریستیا در سال 2001 پایه گذاری شد. هدف او این بود که در عین داشتن کیفیت عالی، قیمت مناسب و اقتصادی هم داشته باشد. اسنس با آزمایش بر روی حیوانات مخالف است و به دنبال عرضه محصولات با قیمت مناسب است.

  لوازم آرایشی هدی بیوتی

  لیست لوازم آرایشی ، لوازم آرایش ، لوازم آرایشی هدی بیوتی ، راهنمای خرید کرم پودر ، خرید لوازم آرایشی اصل

  برند لوازم آرایشی هدی بیوتی در سال 2013 توسط هدی کتان معروف به هدی بیوتی یکی از میکاپ آرتیست‌های حرفه ای تاسیس شد.

  اولین محصول برند لوازم آرایشی هدی بیوتی مژه مصنوعی است که به سبب کیفیت بالای این مدل مژه مصنوعی به شهرت و معروفیت جهانی دست یافت.

  برند لوازم آرایشی هدی بیوتی دارای انواع لوازم آرایشی چون رژ لب، هایلایتر، پالت سایه چشم و… است که به سبب کیفیت عالی و ماندگاری بالایی که دارد مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها قرار گرفته است.

  لوازم آرایشی هدی بیوتی به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال همه‌ی افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است.

  دانه‌های رنگی یا پیگمنت‌ها لوازم آرایشی هدی بیوتی بالاست، ماندگاری آن‌ها از محصولات رقیب بیشتر است و همه چیز معمولاً براق، اغراق‌آمیز طراحی می‌شود. البته این موضوع، دل بیننده را نمی‌زند.

  از پر فروش‌ترین لوازم آرایشی هدی بیوتی می‌توان به لاک آینه ‌ای هدی بیوتی، مژه مصنوعی سه بعدی هدی بیوتی، کرم پودر تیوپی هدی بیوتی و رژ لب مایع هدی بیوتی و رژ لب طرح لب هدی بیوتی اشاره کرد.

  کلام آخر
  تا اینجا سعی شد یک راهنمای خرید لوازم آرایش مناسب و با کیفیت، یک لیست لوازم آرایشی ضروری و نکاتی که باید در خرید لوازم آرایش رعایت شود، به صورت جامع توضیح داده شود. اما نکات بسیاری وجود دارد که برای داشتن یک آرایش خوب و چهره‌ای زیبا باید مدنظر قرار داد. منتظر مطالب مفید و جامع در این زمینه باشید. 

  آخرین مطالب راهنمای خرید لوازم آرایشی:

  راهنمای خرید لوازم آرایشی
  راهنمای خرید

  کرم پودر استی لادر یا کرم پودر لوازم آرایشی هدی بیوتی؟

  انتخاب کرم پودر مناسب به خصوص برای افرادی که میخواهند هزینه زیادی صرف کنند؛ اهمیت بالایی دارد. کرم پودر استی لادر هم از جمله کرم …

  Read More →
  راهنمای خرید لوازم آرایشی
  راهنمای خرید

  7 اشتباه که هنگام خرید رژ لب مرتکب می‌شویم

  شاید خرید رژ لب مهمترین بخش در خرید لوازم آرایش است. رژ لب تکمیل کننده آرایش است و جلوه زیبایی به چهره می‌دهد. با این …

  Read More →
  راهنمای خرید لوازم آرایشی
  راهنمای خرید

  بهترین و پرفروش ترین لوازم آرایش ایرانی (قسمت 2)😍

  در محتوای قبلی 8 تا از لوازم آرایش که برای پایه آرایش استفاده می‌شود را معرفی کردیم. حال میخوایم لیست لوازم آرایشی ایرانی را تکمیل …

  Read More →
  لوازم آرایش خرید لوازم آرایشی لیست لوازم آرایشی
  راهنمای خرید

  بهترین و پرفروش‌ترین لوازم آرایش ایرانی(قسمت 1)😍

  این روزها خیلی‌‌ها به خرید لوازم آرایشی ایرانی روی آورده‌اند. دلیل آن هم می‌تواند افزایش قیمت لوازم آرایش خارجی و نوسان بازار باشد یا ریسک …

  Read More →
  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن