آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

اهمیت یادگیری برنامه نویسی اپلیکیشن برای دانشجویان

یادگیری می تواند شما را از همتایان خود متمایز کند و در دنیای مبتنی بر فناوری به شما مزیت رقابتی بدهد. حتی اگر قصد فعالیت در زمینه b4a را ندارید ، می توانید از دانش و تجربه برنامه نویسی اپلیکیشن،  برای یادگیری وکسب مهارت در زمینه های درسی و کاری استفاده کنید !

1.یادگیری برنامه  نویسی  اپلیکیشن آسان است

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

داشتن سابقه ریاضیات یا علوم کامپیوتر این روزها برای علاقه مندان به کد نویسی الزامی نیست.

مجله تایم اعلام کرده است که دانستن زبان برنامه نویسی می تواند برای شما خوب باشد و این قابل توجیح نمی باشد که افراد بیشتری این دانش را ندارند. رئیس جمهور امریکا با انتشار ویدئویی از جوانان خواسته است تا برنامه نویسی را یاد بگیرند ، زیرا “یادگیری این مهارت ها فقط برای آینده شما مهم نیست ، بلکه برای آینده کشور ما نیز مهم است”.

2. کسب مهارتهای حل مساله پیشرفته با برنامه نویسی اپلیکیشن

 

 

دانش زبانهای برنامه نویسی استدلال ریاضی و منطقی را افزایش می دهد و به طرز شگفت آوری به سرعت می توان آن را آموخت. این مهارت های کسب شده به شما در همه زمینه های زندگی مانند تصمیم گیری و حل مشکلات پیچیده کمک می کند.

3. فرصت های اختراع و نوآوری با برنامه نویسی  اپلیکیشن

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

با بیش از 4 میلیارد کاربر در اینترنت ، استفاده از کد نویسی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. و در زمینه آموزش و ساخت اپلیکیشن و کد نویسی برخی از با استعدادترین ذهن ها را در سراسر جهان جذب می کند . متخصصان دوره های برنامه نویسی یا علوم کامپیوتر ، فرصت های شغلی پاداش آور و منحصر به فرد را در زمینه های مختلف مانند محیط زیست ، پزشکی ، بازی ، عملیات تجاری و مالی کسب می کنند.

4.شبکه متنوع بین المللی برنامه نویسان 

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

دانشمندان کامپیوتر به عنوان یک گروه متنوع بین المللی شناخته می شوند. فقط در انگلستان ، تحقیقات نشان می دهد که حدود 20،000 دانشمند کامپیوتر که در این کشور کار می کنند از خارج از کشور آمده اند. با ورود به یک دوره کد نویسی یا برنامه نویسی ، شما با فرهنگ های مختلف آشنا می شوید و حتی دانشگاه را با یک شبکه ارتباطی بین المللی به پایان می برید.

برنامه نویسی یک زبان بین المللی است ، کدهای رایانه ای مختلفی در ارتباط با انواع برنامه ها و شرکت ها در سراسر جهان اجرا می شوند. فرصتهایی را که در خارج از کشور خود علاقه دارید بررسی کنید.

یک ترم یا یک سال در خارج از کشور بینشی منحصر به فرد در مورد چگونگی استفاده از فناوری در سراسر جهان برای شما فراهم می کند ، فرصتی برای قرار گرفتن در معرض فرهنگ های مختلف و یادگیری زبان های جدید را خواهید داشت.

5.فرصت شغلی و انعطاف پذیری در حوزه برنامه نویسی  اپلیکیشن

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

تقاضا برای دانش برنامه نویسی در حال افزایش است. افرادی که تواین حوزه فعالیت دارند ، به طور متوسط ، حقوق اولیه بسیار قابل توجهی دریافت می کنند. اگر شما یک پیمانکار مستقل هستید ، می توانید از یک برنامه انعطاف پذیر و یک محیط کار راحت بهره مند شوید.

بسیاری از برنامه نویسان انتخاب می کنند که با افراد به صورت پروژه به پروژه کار کنند تا در وقت آزاد خود پول بیشتری دریافت کنند. حتی اگر هنوز در حال یادگیری برنامه نویسی ابتدایی هستید ، سعی کنید در حالی که وقت و انرژی دارید ، تجربه عملی را شروع کنید!

بدون شک ، یادگیری چگونگی ساخت اپلیکیشن ، زندگی شما را به سمت بهتر تغییر خواهد داد.این نه تنها سفر حرفه ای شما ، بلکه جنبه های زندگی شخصی شما را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

9 ویژگی که با یادگیری برنامه نویسی اپلیکیشن ایجاد می شود و شما را برای داشتن زندگی یا کیفیت تر سوق میدهد

1. می توانی برای خودت برنامه ریزی کنی

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

این احتمالاً بیشترین استناد به نفع کسانی است که کار سنتی را ترک می کنند.زیرا وقتی برای خود کار می کنید ، توانایی ایجاد برنامه زمانی خود را دارید. مطمئناً ضرب الاجل وجود دارد. جلساتی برگزار می شود. اما شما همیشه تا حدی کنترل می کنید که چه موقع ، کجا و چه زمانی شروع به کار کنید.

این انعطاف پذییری را ایجاد میکند که در انجام پروزه، چندین گزینه داشته باشید و امکان تعطیلی وسط هفته و جبران آن در روز های دیگر امکان پذیر می باشد.

2. مهارت بیشتر در کد نویسی برابر با ساعت کار کمتر

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

شما هرچه مهارت و تجربه فنی بیشتری کسب کنید ، در هر ساعت بیشتر درآمد کسب می کنید. و به همین دلیل ، می توانید ساعات کمتری در هفته کار کنید، که می توانید مبلغی قابل مقایسه با آنچه در شغل دیگری داشتید را کسب کنید.

3.شما می توانید به پیشنهادات شغلی برنامه نویسی اپلیکیشن”نه” بگویید

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

با شروع برنامه نویسی و تقویت آن در مشیر شغلی شاهد پیشرفت خودخواهید بود و پروژه هایی که در شروع ابتدای فعالت می گرفتید قابل مقایسه با پروژه های بعدی شما نخواهد بود.و امکان انتخاب پروژه های بهتر برای شما محیا می شود.

چون شما با توسعه مهارت کد نویسی ، امروزه می توانید بدون نگرانی و تردید بگویید ، “نه ، با تشکر” از پیشنهادات شغلی جالب توجه ، زیرا می دانید فرصت های دیگری پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

4. از طرف جامعه برنامه نویسی اپلیکیشن  مورد توجه قرار می گیرید

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

با داشتن رزومه قوی و تقویت مهارت های ساخت اپلیکیشن ، مورد توجه شرکت ها و تیم های فعال در حوزه ی اپلیکیشن قرار خواهید گرفت و پیشنهاد همکاری دریافت خواهید کرد .کسی رو میشناسید از جلب توجه دیگران خوشش نیاد؟

5.با برنامه نویسی اپلیکیشن وقت کافی برای پیگیری علاقه مندی هایتان خواهید داشت

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

همراه با اینکه می توانید ساعات کمتری در هفته کار کنید ، این فرصت برای شما فراهم می شود که وقت بیشتری را به کارهای دیگر اختصاص دهید: مانند سرگرمی ها ، علاقه ها یا اوقات خانوادگی.
به این نکته خواهید رسید ، این مهارت برای شما بسیار شادی آور بوده است ، نیازی به ذکر نیست فرصت های دیگر ، مانند ملاقات با افراد جدید و سایر افراد مرتبط با کار هم فراهم خواهد شد.
با فعالیت در زمینه ساخت اپلیکیشن به این نتیجه جالب خواهید رسید ، اگر این اوقات فراغت را نداشتم ، نمی توانستم در حوزه برنامه نویسی کار کنم و اگر من مهارتی نداشتم ، نمی دانم امروز کجا بودم.

6.شما می توانید برنامه نویسی اپلیکیشن را از راه دور کار کنید

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

وقتی با فناوری کار می کنید ، فرصت های بیشتری برای کار آنلاین یا از راه دور وجود دارد. به این معنی که مهم نیست کجا هستید در تعطیلات ، خانه یا مسافرت تا زمانی که وظیفه خود را انجام می دهید.
میتوانید هم در سفر باشید و تمام مدت کار کنید!

7. برای شما آسان خواهد بود که رویاهای اپلیکیشنی خود را به واقعیت تبدیل کنید

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

اگر فردی خلاق هستید ، احتمالاً همیشه ایده های شگفت انگیز جدیدی دارید که دوست دارید سریع عمل کنید.
دانستن نحوه ایجاد یک اپلیکیشن یا نمونه اولیه برنامه به شما اجازه می دهد بدون استخدام برنامه نویس ، این کار را انجام دهم . که همچنین باعث صرفه جویی در هزینه می شود. این یعنی ایجاد پروژه های شخصی یکی از دلایل اصلی هر کسی می تواند باشدکه برای تحقق ایده های خود شروع به اختصاص زمان بیشتر به یادگیری برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن کند.

8.من بخشی از یک باشگاه کاملا مخفی هستم (معروف به انجمن فناوری)

 

چرا دانشجویان باید برنامه نویسی اپلیکیشن را یاد بگیرند؟

دانستن اینکه چگونه ایده های شخصی خودم را بسازم بسیار جالب است.
اما می دانید چه چیز دیگری شگفت انگیز است؟ قادر به درک مکالمات فنی در اطراف خود خواهید بود . مثل این است که بخشی از یک جامعه مخفی باشید. که نشان دهنده تعامل مثبت شما با دنیای فنی اطرافتان خواهد بود و این پیشرفت شما بسیار اطمینان بخش است.

به عنوان مثال اگر افرادی در کنار شما یا در جمعی که حضور دارید از ساخت اپلیکیشن و یا ایده های خود صحبت کنندو یا اپلیکیشن های دیگر را نقد و مقایسه کنند به راحتی میتوانید موضوع بحث را درک کنید و چه حسی بالاتر از اینکه بدانید در اطراف شما چه می گذرد.

یادگیری کدنویسی می تواندسخت و زمان بر باشد باشد . اما زمانی که در مکانی قرار بگیرید و به خودتان اثبات شود مهارت جدیدی یاد گرفتید به خودتان افتخار خواهید کرد. علاوه بر این ، توانایی درک مکالمات فنی به شما این امکان را می دهد تا به طور فعال در بحث های مربوط به جلسات فناوری مناسب و موارد مشابه شرکت کنید. که به خودی خود دارای مزایای متعددی است از جمله فرصت های شغلی بالقوه جدید.

9. با کد نویسی احساس اعتماد به نفس و توانمند سازی خواهید داشت

 

به طور کلی ، ارتقا سطح مهارت های فنی به شما این امکان را داده است که احساس اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. بعلاوه ، پس از ساختن یک برنامه حتی یک برنامه ساده همیشه احساس موفقیت وجود دارد. حتی رسیدن به یک نقطه محوری در یک پروژه یا غلبه بر مشکلی که حل آن چند روز طول کشیده است می تواند این احساس موفقیت را ایجاد کند.

ما این امکان را در اکادمی آمانج دوره آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن محیا ساختیم تا با نوشتن کد های ساده و اجرا آن این حس را تجربه کنید.

یادگیری برنامه نویسی اپلیکیشن توانمند ساز است

هر کس دلایل مختلفی برای تمایل به یادگیری نحوه ساخت اپلیکیشن دارد. وقتی برای اولین بار تصمیم می گیرید وقت خود را به یادگیری برنامه  نویسی و اصول آن اختصاص دهید ، این کار در درجه اول برای کسب درآمد بیشتر یا کسب مهارت جدید یا اهداف شخصی بود. منطقی و کاربردی بودن مهارتهای مورد نظر را کنترل کنید.

همانطور که همه تکامل یافته اند ،با کسب مهارت و ارتقا دانش فنی ،امروزه انگیزه اصلی برای ادامه کسب مهارت ، کسب درآمد بیشتر نیست. ممکن است هدف شما از ایجاد اپلیکیشن ها و برنامه های خودتان ، یادگیری از تجربیات جدید و کمک به دیگران در اولویت قرار بگیرد. دقیقاً همان کاری که هر روز باید انجام دهیم به فکر کمک به هم باشیم.
                                                   مامی توانیم با آموختن شادتر زندگی کنیم.

راستی تو ویرگولم هستما

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن