راهنمای خرید
موضوعات داغ

زمانی که به این فکر میکنم با برنامه نویسی اپلیکیشن میتوانم به راحتی میلیونر شوم، مو به تنم سیخ میشود!

میلیونر شدن برای خیلی از ما جذاب و وسوسه انگیز هستش چون می توانیم خیلی از آرزوها و خواسته هایی که داریم را باهاش عملی کنیم.
افراد زیادی در سطح جهان داریم که از طریق برنامه نویسی به درآمدهای خوب و جذاب رسیده اند کافیه یک جستجو کنید تا به این اسامی برسید. اما در اینجا قرار نیست ما کسی را معرفی کنیم چون موضوع مقاله چیز دیگه ای است.

برنامه نویسی اپلیکیشن

مواردی وجود دارد که در نظر گرفتن آنها راه میلیونر شدن را برایتان آسان تر میکند. شاید نتوانید میلیونر شوید [در بدترین حالت ممکن] ،ولی اگر این موارد را به کار ببرید زندگیتون از لحاظ مالی خیلی خیلی بهتر می شود.

داشتن هدف

خیلی ها این سوال را دارند :چگونه با برنامه نویسی میلیونر شویم؟
و وقتی از اهدافشون پرسیده میشود یا پاسخی نمیدهند  یا می گویند ما هدفی نداریم.
• مگه می شود ما دنبال پول های زیاد باشیم دنبال جایگاه اجتماعی خوب باشیم اما هیچ گونه هدفی برای این موارد در نظر نگرفته و اصلا دفتری به عنوان دفتر هدفگذاری در این میان وجود نداشته باشد.
• ببینید دوستان عزیز اگر به فکر این هستید که درآمدهای عالی از این حوزه داشته باشید باید هدف گذاری ماهانه، سالانه و حتی 3 تا 5 ساله داشته باشید. سعی کنید از همین الان مشخص کنید میخواهید چه کاری را انجام دهید.
• مثلا شما میخواهید به جاده بزنید ولی نمیدانید مقصد کجاست. خیلی خنده دار است که اطلاعاتی از مقصد خود در دست نداشته و انتظار این را داشته باشیم که یک شخص شناخته شده با وضعیت مالی عالی باشیم.

برنامه ریزی روزانه، ماهانه و سالانه

یکی از مشکلات خیلی ها، همین عدم برنامه ریزی روزانه است.
• سعی کنید یک دفتر برنامه ریزی داشته باشید و از عصر جمعه مشخص کنید هفته آینده باید چه کارهایی را انجام دهید. قرار است چه فیلم های آموزشی رو ببینید چه مقدار تمرین داشته باشید و در کنار آن چه کتابی را مطالعه کنید.

اکثر میلیونرها از صفر شروع کردند

متاسفانه در این زمانه یک عادت بد، بین ما ایرانی ها وجود دارد آن هم اینست که حاضر نیستیم از صفر کاری را شروع کنیم. مثلا خودم را مثال بزنم میخواهم مثلا یک تخصص یا مهارت را از صفر شروع کنم میگم تا بیام از صفر شروع کنم وای کی بره این همه راه رو …
 این موضوع برای همه چیز صدق می کند اگر زندگی اکثر میلیونرها را مورد بررسی قرار دهید متوجه می شوید اکثرا از صفر صفر شروع کرده اند. حتی بعضی از این افراد، میلیونر شده اند دوباره ورشکستی را تجربه کردند و بعد دوباره موفق شده اند.
ببینید دوستان عزیزم، اگر میخواهید وضعیت مالی خوب را تجربه کنید باید از صفر شروع کنید و استارت بزنید. اول تخصص را کسب کنید بعد کم کم از این تخصص کسب درآمد کنید و درآمد مورد نظر را سرمایه گذاری کنید تا در انتهای ماجرا، به پول های کلان و جذاب برسید.

اعتماد به توانایی

یکی از دلایلی که افراد برنامه نویس، میلیونر نخواهند شد عدم اعتماد به توانایی هایی است که دارند. متاسفانه این موضوع در بین برنامه نویس ها به شدت رایج هست. دلایل آن، مقایسه خود با افراد بزرگ این حوزه است.
مثلا خیلی از افراد بر این باورند:مگه من دنیس ریچی [خالق زبان برنامه نویسی سی] یا ایلان ماسک [بنیانگذار تسلا متورز] هستم که به فکر درآمدهای میلیونی باشم.
تا وقتی که به توانایی خود اعتماد نکنید هیچ وقت شما پولدار نخواهید شد. به نظرم حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت یک از بخش های پولساز در کشور است که می توانید درآمدهای عالی از آن داشته باشید.

باور سازی

اگر میخواهیم برنامه نویس بزرگی بشیم یا به درآمدهای بالا برسیم باید روی باورمان کار کنیم.
 یکم توضیح این موضوع سخت و پیچیده است چون نمی توان در چند پاراگراف به آن پرداخت. ولی چیزی که می توان به آن اشاره کرد اینست که هر کدوم از ما در این زمینه باورهای محدود کننده ای داریم که نمیگذارند ما پیشرفت کنیم پیشنهاد میکنم در مورد باورهای محدود کننده مطالعه کنید.

داشتن کسب و کار شخصی

 کار کردن در یک شرکت ، شما را ثروتمند نمیکند و فقط به شما یک زندگی روتین و پایدار میدهد. کسی که میخواهد به درآمدهای بالا برسد باید کسب و کار شخصی داشته باشد.
 به هیچ عنوان کارمند بودن بد نیست و به نظرم در زمان کارمندی چیزهای زیادی را یاد میگیریم و بهتر است در همان زمان کسب و کار شخصی خود را کم کم راه اندازی کنیم و اگر دیدیم کسب و کارمان رشد چشم گیری داشت دیگر کارمندی را کنار بگذاریم و روی کسب و کار خود فعال باشیم. بدون داشتن کسب و کار خودتان تقریبا غیرممکن است برایتان که رشد کنید و پول بسازید.
ثروتمند شدن بیشتر مربوط به ریسک و پاداش است تا کار کردن برای یک مقدار ثابتی از پول.

برنامه اپلیکیشن

خلاصه اینکه دنیای برنامه نویسی و طراحی سایت، پتانسیل این را دارد که افراد زیادی در آن پولدار و میلیونر شوند. ولی مقداری تلاش و پشتکار می خواهد تا بتوانند به آن چیزی که می خواهند برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن